شبیه ساز فضا و سیارات SolarWalk 2

+ به همراه فایل دیتا

عرضه شده توسط Vito Technology

SolarWalk 2: Space Exploration برنامه عالی شبیه سازی فضا برای گوشی های اندرویدی میباشد. این برنامه دارای بخش های مختلفی است که شامل سیارات و کهکشان و دیگر اجرام اسمانی و فضایی می شوند.

solarwalk

ویژگی ها:

  • پخش صداهایی برای افزایش واقع گرایی
  • جلوه های بی نظیر و دیدنی
  • عکس هایی با کیفیت بسیار عالی

 

SolarWalk 2: Space Exploration را می توان از جمله بهترین برنامه های آموزشی برای اشنایی بیشتر با فضا دانست که با وجود امکانات بسیار عالی و منحصر به فردی که دارد می تواند کاربران را با اجرام آسمانی، کهکشان ها، سیارات و … بیشتر آشنا کند. جلوه های بصری بسیار عالی شبیه سازی در این نرم افزار بسیار واقعی طراحی شده اند تا حس کنید خودتان در حال قدم زدن در فضا هستید. در این نرم افزار از جدیدترین و به روز ترین اطلاعات برای کاربران استفاده شده است تا به منبعی دقیق و عالی تبدیل شود.


فروت کرفت

fruitcraft

اگر اهل بازی کردن هستید، از این فروت کرفت لذت خواهید برد و جو رقابتی آن بین دوستان خود را دوست خواهید داشت. فروت کرفت دارای گرافیکی بسیار جذاب می باشد که توسط حاذق ترین گرافیست های ایرانی تولید گردیده است. این بازی در دستگاه های مختلف از جمله در سیستم‌های آندروید و آی-او-اس قابل اجراست. بازی به گونه ای طراحی شده است که در ارتباطهای اینترنتی ضعیف نیز مشکلی نخواهد داشت.

رایگان دانلود کنید

دانلود فایل ها و راهنما

فرانش
bpersia3

در صورتی که هنگام دانلود و یا نصب نرم افزار ها به مشکلی برخوردید ،همکاران ما در همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما هستند. تماس از طریق تلفن ثابت 9099070345

بنر کانال تلگرام