تغییر جریان صدا با SoundAbout

SoundAbout امکان مسیردهی فایل های صوتی به Built-In speaker, Wired Headphones, Wired Headset (with mic), Earpiece, Aux Digital(HDMI), Bluetooth(A2DP), Bluetooth(mono), Bluetooth(mono)(dynamic), Dock(Analog), Dock(Digital) را می دهد

soundabout

ویژگی ها:

  • خواندن نام مخاطب به هنگام دریافت تماس
  • خاموش و روشن کردن صدای اطلاعیه ها و زنگ تماس بر اساس خروجی صدا
  • ارسال Text-To-Speech به دستگاه های خروجی صوتی با/بدون تاخیر
  • تشخیص دادن هدست سیمی و هندزفری بلوتوث
  • امکان اتصال به بلوتوث ماشین شما

 

همچنین این نرم افزار قابلیت تغییر صدای تماس ها به Built in Earpiece, External speaker, Bluetooth (mono), Wired Headphones, Wired Headset (with mic), Dock (Analog), Dock (Digital) Phone call audio to Bluetoth A2DP(media) که در گوشی های اندروید به صورت پیش فرض وجود ندارد را نیز می دهد.


خالق یک شهر ایرانی باش

پرسیتی

پرسیتی یک بازی آنلاین در سبک شهرسازی است.
بعد از مدت ها به همراه مشاورتان به سرزمین پادشاهی پدری خود بازگشته اید، و میبینید که جز خرابه ای از‌ آن به جا نمانده! از نیازهای اولیه مردم و کشاورزی شروع کنید و شهر خود را گسترش دهید تا اقتصاد استوار دوران پدری خود را دوباره پابرجا و زنده کنید! تولید و مدیریت کنید، گسترش دهید و کسب کارتان را رونق دهید!

رایگان دانلود کنید

دانلود دنده دو برای اندروید و آیفون

دنده دو

دنده دو یک بازی مسابقه‌ای با کیفیت، پر‌هیجان و با گرافیک بالاست که برای مدت زیادی لذت و هیجان را در آن تجربه خواهید کرد. شما می توانید بیش از ۴۰ خودرو داخلی و خارجی مختلف را انتخاب و به سلیقه خود شخصی سازی کنید و با سفر به شهرهای مختلف ایران با بهترین رانندگان هر شهر به رقابت بپردازید.

دانلود بازی

پیش بینی فوتبال
poker

دانلود فایل ها و راهنما

بنر کانال تلگرام