برنامه جستجو و گوش دادن موسیقی ساندکلاد SoundCloud

بیش از 500 میلیون دانلود از گوگل پلی
امکان دسترسی به تمام آهنگ های ساند کلود
+ آموزش دانلود آهنگ ها در کامپیوتر

سایت ساندکلود به عنوان یکی از بزرگترین وب سایت های به اشتراک گذاری موزیک شناخته می شود که در آن می توانید به هر موزیکی به همراه تکست متنی آن دسترسی داشته باشید. سایت ساندکلاد شامل تمام اهنگ ها، از هنرمندان مختلف در سراسر جهان می باشد که به تفکیک می توانید به هرکدام که خواستید دسترسی راحت داشته باشید.

SoundCloud - Music & Audio 14.09.02-22

ویژگی ها:

  • پوشش دادن آهنگ هایی که هیچگاه در جایی دیگر پیدا نخواهید کرد
  • گوش دادن به تراک های مورد علاقه و هنرمندها با تفاوت کشورها
  • متصل شدن به دوستان و هنرمندان مورد علاقه برای گوش دادن به مورد علاقه آنها
  • شخصی سازی تجربه گوش دادن با قرار دادن آنها در لیست مورد علاقه ها
  • ساخت لیست پخش برای پارتی ها، تمرین های ورزشی، پیاده روی و …
  • توقف، شروع دوباره، رد کردن تراک از طریق صفحه لاک اسکرین
  • وارد شدن یا ثبت نام از طریق فیس بوک، گوگل پلاس یا از طریق ایمیل

 SoundCloud اپلیکیشن رسمی همین وب سایت برای کاربران اندرویدی می باشد که با استفاده از آن امکان دسترسی به تمام امکاناتی که در ساندکلاد وجود دارد، فراهم شده است. با کمک این برنامه، می توانید آهنگ های مختلف را گوش داده و از شنیدن آنها در کیفیت اورجینال، لذت ببرید. این برنامه به شما امکان گوش دادن آهنگ ها در کیفیت های مختلف را می دهد.

در این وب سایت به آهنگ هایی دسترسی خواهید داشت که بدون شک در هیچ جایی دیگر آنها را نخواهید یافت؛ تنها کافی است تا با جستوجوی آهنگ مورد نظرتان، به سادگی آن را بیابید. شما می توانید آهنگ ای مورد علاقه تان را در لیست مورد علاقه ها قرار دهید تا بعدا به سادگی به آنها دسترسی داشته باشید و بتوانید آنها را گوش دهید. شما همچنین قابلیت ساخت لیست پخش برای مناسبت های مختلف را از آهنگ های ساندکلاد خواهید داشت.

 آموزش دانلود از سایت Soundcloud توسط کامپیوتر:

نرم افزار Sound-Cloud-Link-Grabber را از ادامه مطلب دانلود نمایید. سپس آن را بر روی کامپیوتر خود اجرا کنید ، لینک آهنگ مد نظر خود را در سایت Soundcloud به نرم افزار بدهید ، و بر روی گزینه Grab link کلیک کنید. پس از چند ثانیه لینک دانلود فایل شما آماده است. حتی می توانید آن را کپی کرده و در نرم افزار IDM و در قسمت Add link آن را Past کرده و توسط IDM آهنگ مد نظر خود را دانلود نمایید.(دقت نمایید تمام مراحل بالا باید با همراهی و متصل بودن فیل-تر شکن انجام شود چرا که سایت Soundcloud فیل-تر است!!)

همچنین از برنامه SoundLoader for SoundCloud Pro نیز می توانید جهت دانلود موزیک ها استفاده کنید.

SoundCloud 14.09.19-26


فروت کرفت

fruitcraft

اگر اهل بازی کردن هستید، از این فروت کرفت لذت خواهید برد و جو رقابتی آن بین دوستان خود را دوست خواهید داشت. فروت کرفت دارای گرافیکی بسیار جذاب می باشد که توسط حاذق ترین گرافیست های ایرانی تولید گردیده است. این بازی در دستگاه های مختلف از جمله در سیستم‌های آندروید و آی-او-اس قابل اجراست. بازی به گونه ای طراحی شده است که در ارتباطهای اینترنتی ضعیف نیز مشکلی نخواهد داشت.

رایگان دانلود کنید

دانلود فایل ها و راهنما

فرانش
bpersia3
بنر کانال تلگرام