اگر به موتور سیکلت و مسابقات موتور سواری علاقه مند هستید پیشنهاد می کنیم بازی Speedway GP 2012 را که یکی از برترین ها در سبک خودش است تجربه کنید و بر روی گوشی آندرویدی خود نصب کنید . گرافیک بازی در حد بالا و قابل قبولی است اما آنچه که به جذابیت این بازی اضافه کرده است وجود حرکات طبیعی موتور سوار و موتور سیکلت همانند دنیای واقعی مسابقات است که حس کامل رانندگی با یک موتور مسابفه ای را به شما انتقال می دهد .

همین طور در این بازی می توانید کنترل موتور سیکلت را توسط سنسور شتابل سنج گوشی آندرویدی خود در دست بگیرید که شرایط طبیعی تری  از رانندگی با یک موتور سیکلت مسابقه ای را برای شما به وجود می آورد . از ویژگی های این بازی زیبا می توان به موارد زیر اشاره کرد :

** گرافیک سه بعدی و صجنه های واقعی بسیاز شگفت انگیز
** مسابقه حدود 12 دور واقعی در بین 15 موتور سوار
** ارزیابی عملکرد خود به صورت گرافیک سه بعدی
**دارای حالت های مختلف بازی

Speedway GP 2012 را می توانید از سرور سایت apktops با لینک مستقیم دانلود نمایید.


فروت کرفت

fruitcraft

اگر اهل بازی کردن هستید، از این فروت کرفت لذت خواهید برد و جو رقابتی آن بین دوستان خود را دوست خواهید داشت. فروت کرفت دارای گرافیکی بسیار جذاب می باشد که توسط حاذق ترین گرافیست های ایرانی تولید گردیده است. این بازی در دستگاه های مختلف از جمله در سیستم‌های آندروید و آی-او-اس قابل اجراست. بازی به گونه ای طراحی شده است که در ارتباطهای اینترنتی ضعیف نیز مشکلی نخواهد داشت.

رایگان دانلود کنید

دانلود فایل ها و راهنما

bpersia3
فرانش
بنر کانال تلگرام