دسترسی به شکلک های ایموجی با Swiftmoji – Emoji Keyboard

عرضه شده توسط کمپانی SwiftKey

به احتمال زیاد با SwiftKey Keyboard اشنایی داشته باشید. همانطور که می دانید این کیبورد به عنوان یکی از زیباترین و راحت ترین کیبوردهای عرضه شده برای اندروید شناخته می شود که بیش از 100 میلیون بار از سایت پلی استور دانلود شده است. این کیبورد توسط کمپانی معتبر SwiftKey عرضه شده است و همین کمپانی به تازگی کیبوردی جدید را تحت عنوان Swiftmoji – Emoji Keyboard عرضه کرده است؛ برای علاقه مندان به ارسال شکلک های ایموجی در هنگام نوشتن اس ام اس!

Swiftmoji---Emoji-Keyboard

ویژگی ها:

  • وجود شکلک های ایموجی جدید منحصر به فرد
  • دسترسی سریع و همیشگی به شکلک ها
  • پیدا کردن سریع ایموجی دلخواه
  • بدون نیاز به سوئیچ کردن برای دسترسی به ایموجی ها
  • دسترسی به آخرین شکلک های ایموجی

 

Swiftmoji – Emoji Keyboard به شما این امکان را می دهد تا همیشه به ایموجی ها همانند یک کیبورد مستقل دسترسی داشته باشید. با نصب این برنامه، به جای آن که به کیبورد دسترسی داشته باشید، در اصل شکلک های ایموجی برایتان نمایان می شوند که می توانید آنها را ارسال کنید. شکلک ها در این برنامه به گونه ای چیده شده اند که می توانید به شکلک دلخواه و مورد علاقه تان سریعا دسترسی داشته باشید و آن را ارسال کنید. اگر در هنگام اس ام اس نوشتن عادت به ارسال شکلک های ایموجی دارید، پیشنهاد می کنیم به هیچ وجه بسته Swiftmoji – Emoji Keyboard را از دست ندهید.


فروت کرفت

fruitcraft

اگر اهل بازی کردن هستید، از این فروت کرفت لذت خواهید برد و جو رقابتی آن بین دوستان خود را دوست خواهید داشت. فروت کرفت دارای گرافیکی بسیار جذاب می باشد که توسط حاذق ترین گرافیست های ایرانی تولید گردیده است. این بازی در دستگاه های مختلف از جمله در سیستم‌های آندروید و آی-او-اس قابل اجراست. بازی به گونه ای طراحی شده است که در ارتباطهای اینترنتی ضعیف نیز مشکلی نخواهد داشت.

رایگان دانلود کنید

دانلود فایل ها و راهنما

فرانش
bpersia3
بنر کانال تلگرام