بازی جذاب و اعتیاد اور Tactile Wars

گرافیک زیبا به همراه گیم پلی بسیار سرگرم کننده

نسخه معمولی + نسخه مود شده

بیش از 500 هزار بار دانلود در گوگل پلی

به دیگر بازیکنان سراسر دنیا بپیوندید , در این بازی سرعتی و سرگرم کننده و البته همراه با یک جنگ رنگارنگ ! در Tactile Wars شما تبدیل به ژنرال ارتشی از میان سرباز های رنگی خواهید شد که همگی با تفنگ های مملوء از رنگ مسلح شده اند ! ماموریت این بازی استراتژی ارکید واضح است : سرزمین ها و مناطق تحت کنترل دیگر بازیکنان را با انفجار های رنگارنگ تسخیر کنید !

Tactile-Wars

ویژگی ها :

  • گرافیک بسیار جذاب با گیمپلی سرگرم کننده و تفننی
  • امکان به خط کشید یا به صورت دایره و مربع دراوردن نیروها فقط با لمس یک انگشت
  • امکان پیوستن و اتحاد با دیگر بازیکنان و تشکیل تیم
  • امکان حمله از هر طرف
  • امکان ساخت کمپ و قرار دادن مین ها و تانک ها برای دفاع در مقابل حمله دشمن
  • امکان استخدام مزدوران افسانه ای
  • رتبه بندی امتیاز بازی به صورت جهانی
  • امکان ارتقاء نیروها با استفاده از امتیازهای برنده شدن در جنگ
  • بازی کاملا رایگان بوده هزینه کردن ول هیچ کمکی به شما نمیکند چرا که باید فقط از مغز خود استفاده کنید !

معرفی بازی Tactile Wars

خط داستان این بازی به این صورت میباشد که شما باید یک رنگ را برای پیوستن انتخاب کنید که در واقع تیم شما خواهد شد و باید به دیگر رنگ ها حمله کنید و در عین حال از خود دفاع کنید ! امکانات تاکتیکی بازی به شما اجازه یک نبرد حماسی-رزمی را می دهد : پیاده نظام , مین ها , تانک ها , دیده بان ها , استخدام مزدور ها , ارتقاء نیرو های نظامی و اتحاد با دیگر بازیکنان به شما اجازه میدهد که استراتژی های شما هرگز شکست نخورد ! نیرو های که ویژگی های منحصر به فردی دارند را به خوبی کنترل کنید چرا که رمز موفقیت در میدان جنگ میباشند !


فروت کرفت

fruitcraft

اگر اهل بازی کردن هستید، از این فروت کرفت لذت خواهید برد و جو رقابتی آن بین دوستان خود را دوست خواهید داشت. فروت کرفت دارای گرافیکی بسیار جذاب می باشد که توسط حاذق ترین گرافیست های ایرانی تولید گردیده است. این بازی در دستگاه های مختلف از جمله در سیستم‌های آندروید و آی-او-اس قابل اجراست. بازی به گونه ای طراحی شده است که در ارتباطهای اینترنتی ضعیف نیز مشکلی نخواهد داشت.

رایگان دانلود کنید

بازی تمدن بشری اندروید

 بازی تمدن بشری

تمدن بشری ، یک بازی استراتژیک آنلاین بر اساس واقعیت. امپراطوری خود را بسازید ، با همسایگان خود تجارت کنید و با دشمنانتان بجنگید ، عجایب 7 گانه را برای نسل های بعد از خود بسازید و شکوه و قدرت امپراطوری خود را به رخ جهانیان بکشید.

اطلاعات بیشتر

دانلود فایل ها و راهنما

bpersia3
فرانش
بنر کانال تلگرام