تغییر والپیپر گوشی با Tapet – Infinite Wallpapers

تغییر خودکار عکس صفحه به صورت ساعتی و روزانه

Tapet – Infinite Wallpapers قادر است تا به صورت ساعتی یا روزانه (به انتخاب خود شما) والپیپر صفحه اصلی گوشی همراهتان را تغییر دهد تا شاهد والپیپرهای جدید باشید.

tapet-apk

ویژگی ها:

  • والپیپرهای مطابق با سایز صفحه نمایش گوشی همراه شما ایجاد خواهند که دارای بالاترین کیفیت ممکن می باشند
  • هیچ تصویری از طریق اینترنت دانلود نخواهد شد و همه چیز به صورت بسیار سریع در گوشی همراه شما انجام می شود
  • افکت هایی بسیار جذاب و خیره کننده ای به تصاویر شما اضافه خواهند شد
  • دارای تم هایی بسیار جذاب و دیدنی در هر نسخه
  • عدم وجود والپیپرهای زنده در برنامه که دیگر لازم نیست نگرانی از بابت مصرف زیاد پردازنده و رم گوشی همراه خود داشته باشد
  • سوپرایزهای جالب از طرف برنامه از لحاظ تصاویر به صورت ساعتی و روزانه در برنامه به گونه ای که هیچ گاه دو عکس مشابه را مشاهده نخواهید کرد

 

نکته جالب در مورد برنامه Tapet – Infinite Wallpapers امکان تغییر والپیپر صفحه اصلی گوشی همراه را دارد. نکته جالب در مورد این برنامه، عدم دانلود تصاویر از اینترنت می باشد. در اصل این برنامه تصاویری که در صفحه اصلی گوشی قرار می دهد را خودش به صورت اتوماتیک ایجاد می کنید. این تصاویر از ادغام تصاویر مختلفی که به صورت پیش فرض در برنامه Tapet – Infinite Wallpapers وجود دارند ساخته می شود. شما می توانید برنامه را تنظیم کنید تا به صورت روزانه یا حتی ساعتی شاهد تغییر تصادفی تصاویر زمینه گوشی همراه خود باشید. لازم به ذکر است که این برنامه امکان ساخت والپیپر با توجه به اندازه صفحه نمایش گوشی را دارا می باشد و می تواند آنها را با بالاترین کیفیت ممکن ایجاد کند.


خالق یک شهر ایرانی باش

پرسیتی

پرسیتی یک بازی آنلاین در سبک شهرسازی است.
بعد از مدت ها به همراه مشاورتان به سرزمین پادشاهی پدری خود بازگشته اید، و میبینید که جز خرابه ای از‌ آن به جا نمانده! از نیازهای اولیه مردم و کشاورزی شروع کنید و شهر خود را گسترش دهید تا اقتصاد استوار دوران پدری خود را دوباره پابرجا و زنده کنید! تولید و مدیریت کنید، گسترش دهید و کسب کارتان را رونق دهید!

رایگان دانلود کنید

دانلود دنده دو برای اندروید و آیفون

دنده دو

دنده دو یک بازی مسابقه‌ای با کیفیت، پر‌هیجان و با گرافیک بالاست که برای مدت زیادی لذت و هیجان را در آن تجربه خواهید کرد. شما می توانید بیش از ۴۰ خودرو داخلی و خارجی مختلف را انتخاب و به سلیقه خود شخصی سازی کنید و با سفر به شهرهای مختلف ایران با بهترین رانندگان هر شهر به رقابت بپردازید.

دانلود بازی

poker
پیش بینی فوتبال

دانلود فایل ها و راهنما

بنر کانال تلگرام