بازی خانه سازی اندروید Tetris Deluxe

Tetris Deluxe بازی سرگرم کننده در سبک خانه سازی برای سیستم عامل اندروید می باشد. این بازی گرافیک بسیار عالی و خیره کننده و همچنین گیم پلی جذابی که دارد می تواند ساعت های بسیار زیادی سرگرمتان کند.

ویژگی ها:

  • دارای گرافیک بسیار عالی و خیره کننده
  • گیم پلی سرگرم کننده و جذاب
  • وجود مراحل متعدد و جذاب

 

در بازی Tetris Deluxe باید بتوانید با چینش مناسب شکل های هندسی مختلفی که سرازیر می شوند، یک ردیف را پر کنید تا تمام آن ردیف با هم دیگر حذف شوند. این کار را باید تا جایی انجام دهید که صفحه بازی پر نشود و بتوانید قبل از پر شدن صفحه بازی، آن را تکمیل کرده باشید. حذف کردن هر ردیف از شکل ها باعث کسب امتیاز بیشتری برایتان خواهد شد.

بازی Tetris Deluxe دارای گرافیک بسیار عالی و خیره کننده ای است. محیط رنگارنگ و جذاب این بازی در کنار گیم پلی اعتیادآور و سرگرم کننده می تواند ساعت های بسیار زیادی سرگرمتان کند.


فروت کرفت

fruitcraft

اگر اهل بازی کردن هستید، از این فروت کرفت لذت خواهید برد و جو رقابتی آن بین دوستان خود را دوست خواهید داشت. فروت کرفت دارای گرافیکی بسیار جذاب می باشد که توسط حاذق ترین گرافیست های ایرانی تولید گردیده است. این بازی در دستگاه های مختلف از جمله در سیستم‌های آندروید و آی-او-اس قابل اجراست. بازی به گونه ای طراحی شده است که در ارتباطهای اینترنتی ضعیف نیز مشکلی نخواهد داشت.

رایگان دانلود کنید

دانلود فایل ها و راهنما

کلش مپ
فرانش
بنر کانال تلگرام