بازی ماجراجویی آخرین رویا The Last Dream

گرافیک اچ دی بسیار عالی و خیره کننده

+ به همراه فایل دیتای بازی

The Last Dream بازی در سبک ماجراجویی برای گوشی های اندرویدی می باشد که توسط استودیوی بازیسازی Special Games LLP عرضه شده است. این بازی با درون مایه های رمزآلود و معمایی عرضه شده است و در آن باید بتوانید با سرنخ هایی که در دسترستان قرار می گیرد، بازی را پیش برده و ماموریت ها را به صورت کامل انجام دهید.

the-last-dream

ویژگی ها:

  • خط داستانی ماجراجویی بازی
  • صحنه های اکشن و جذاب گرافیکی
  • دستاوردهای گوگل پلی برای باز کردن
  • فصول جایزه برای کامل کردن بازی اصلی
  • وجود مینی گیم های سرگرم کننده
  • 10 اشیا مخفی در بازی
  • 10 عکس جهت جمع آوری در بازی
  • بهینه شده برای گوشی و تبلت ها

 

داستان بازی The Last Dream در مورد زن و شوهری است. سالها قبل در اثر تصادفی زن کشته می شود. این زن که الیزابت نام دارد، با آمدن به خواب شوهر خود، سرنخ هایی را در اختیار او قرار می دهد؛ سرنخ هایی که اساس بازی را تشکیل می دهد و شما باید با کمک آنها بتوانید بازی را پیش ببرید.

در این بازی شما باید به دنبال اشیا مخفی باشید. اشیایی که در محیط به هم ریخته و شلوغ بازی وجود دارند و شما باید با تلاش بتوانید آنها را پیدا کنید تا ماموریت های بازی را پیش ببرید. در “آخرین رویا” شاهد وجود ده ها شی مخفی شده خواهید بود که باید بتوانید آنها را بیابید و آنها را انتخاب کنید. به همین ترتیب شما بازی را پیش خواهید برد تا سرنخ های بیشتری را به دست بیاورید. مینی گیم های مختلفی در این بازی وجود دارند که انجام انها می تواند ساعت های بسیار زیادی شما را سرگرم کند.

به محبوب‌ترین سرگرمی گروهی ایرانی بپیوندید

آیا می‌توانید بهترین مجموعه کارت را بسازید و جزو رتبه‌های اول این بازی در ایران باشید؟

اگر اهل بازی کردن هستید، از این فروت کرفت لذت خواهید برد و جو رقابتی آن بین دوستان خود را دوست خواهید داشت. فروت کرفت دارای گرافیکی بسیار جذاب می باشد که توسط حاذق ترین گرافیست های ایرانی تولید گردیده است. این بازی در دستگاه های مختلف از جمله در سیستم‌های آندروید و آی-او-اس قابل اجراست. بازی به گونه ای طراحی شده است که در ارتباط های اینترنتی ضعیف نیز مشکلی نخواهد داشت.

رایگان دانلود کنید
پیش بینی فوتبال
خرید گیفت کارت اسپاتیفای​

دانلود فایل ها و راهنما

بنر کانال تلگرام