بازی اکشن شمشیرها The Swords

The Swords بازی اکشن برای اسمارت فونهای اندرویدی می باشد که توسط استودیوی بازیسازی Sunhead Games عرضه شده است. داستان این بازی در مورد یک استاد شمیر بازی است که در هنر شمشیر بازی به صورت عمیق غرق شده است!

The-Swords

ویژگی ها:

  • تلاش برای رسم کردن شکل حروف در یک حرکت
  • محیط سیاه و سفید و طراحی ساده
  • گیم پلی جدید و بسیار سرگرم کننده

 در بازی اندروید The Swords شما باید به استاد شمشیر بازی کمک کنید تا ماموریت هایی که می خواهد را انجام دهد با موفقیت پشت سر بگذارد. در این بازی در هر مرحله یکی از حروف زبان چینی به شما نمایش داده می شود که شما باید با یک بار حرکت دست خود، بر روی این حرف بکشید و آن را رنگ کنید.

اگر در حین انجام این حرکت دست خود را بردارید و کار شما در دو بار انجام شود، این مرحله را از دست داده و باید از اول آن را انجام دهید.


فروت کرفت

fruitcraft

اگر اهل بازی کردن هستید، از این فروت کرفت لذت خواهید برد و جو رقابتی آن بین دوستان خود را دوست خواهید داشت. فروت کرفت دارای گرافیکی بسیار جذاب می باشد که توسط حاذق ترین گرافیست های ایرانی تولید گردیده است. این بازی در دستگاه های مختلف از جمله در سیستم‌های آندروید و آی-او-اس قابل اجراست. بازی به گونه ای طراحی شده است که در ارتباطهای اینترنتی ضعیف نیز مشکلی نخواهد داشت.

رایگان دانلود کنید

بازی تمدن بشری اندروید

 بازی تمدن بشری

تمدن بشری ، یک بازی استراتژیک آنلاین بر اساس واقعیت. امپراطوری خود را بسازید ، با همسایگان خود تجارت کنید و با دشمنانتان بجنگید ، عجایب 7 گانه را برای نسل های بعد از خود بسازید و شکوه و قدرت امپراطوری خود را به رخ جهانیان بکشید.

اطلاعات بیشتر

دانلود فایل ها و راهنما

bpersia3
فرانش
بنر کانال تلگرام