یادآوری وظایف با برنامه To Do Reminder

جدیدترین نسخه پرمیوم

To Do Reminder نرم افزاری قدرتمند برای ثبت کردن رویدادها و وقایع مختلف می باشد تا در همان روزی که تعیین کرده اید به شما این اطلاعیه ها نمایش داده شود و هیچ گاه آنها را از دست ندهید.

To-Do-Reminder

ویژگی ها:

  • قابلیت اضافه کردن رویدادها به صورت سریع و ساده
  • بدون نیاز به تایپ کردن هیچ چیزی در داخل برنامه و قابل استفاده با فرمان صوتی
  • قابلیت اضافه کردن Task دلخواه با تکرار به صورت روزانه، هفتگی، ماهانه، پایان هفته ها و سالانه
  • همگام سازی کردن تاریخ تولد دوستان از طریق فیس بوک، دفتر تلفن، تقویم گوگل یا اضافه کردن به صورت دستی
  • قابلیت ارسال کردن تبریک تولد برای دوستانتان

 

استفاده از “تو دو لیست” یا لیست انجام وظایف، امروزه بسیار افزایش یافته است. از لیست های انجام وظیفه برای کارهای مختلفی می توان استفاده کرد که یکی از مهم ترین آنها اطلاع رسانی به شما در مورد انجام کاری خاص در بازه زمانی مخصوص می باشد. برای مثال شما می توانید تاریخ تولد دوستان خود را به این برنامه ها وارد کنید تا در همان هنگام که روز تولد آنها فرا میرسد، این موضوع به شما نمایش داده شود و بتوانید از تولد آنها اطلاع یابید. برنامه To Do Reminder یکی از همین تودو لیست های اندروید می باشد که امکانات بسیار عالی در اختیار شما قرار می دهد.


خالق یک شهر ایرانی باش

پرسیتی

پرسیتی یک بازی آنلاین در سبک شهرسازی است.
بعد از مدت ها به همراه مشاورتان به سرزمین پادشاهی پدری خود بازگشته اید، و میبینید که جز خرابه ای از‌ آن به جا نمانده! از نیازهای اولیه مردم و کشاورزی شروع کنید و شهر خود را گسترش دهید تا اقتصاد استوار دوران پدری خود را دوباره پابرجا و زنده کنید! تولید و مدیریت کنید، گسترش دهید و کسب کارتان را رونق دهید!

رایگان دانلود کنید

دانلود فایل ها و راهنما

بنر کانال تلگرام