Top Truck یک بازی جدید و جالب است که در سبک اتومبیل رانی یا ماشین سواری است که در این بازی باید بالا رفتن از موانع و ماشین ها و له کردن آن ها مراحل را پشت سر بگذارید . بالا رفتن از هر مانع و هر اتومبیل مرحله به مرحله مشکل تر و جذاب تر می شود . این بازی در مدت کوتاه توانست در مارکت گوگل محبوب شود.

البته نسخه ای از این بازی که هم اکنون در اختیار شماست نسخه Free و رایگان این بازی است که هنوز از نسخه فول و کامل که کرک شده باشد خبری در دست نیست اما پیشنهاد می کنیم بازی را در همین نسخه Free تجربه کنید چرا که گرافیک بالا و محیط مهیج آن وسوسه انگیز است.


خالق یک شهر ایرانی باش

پرسیتی

پرسیتی یک بازی آنلاین در سبک شهرسازی است.
بعد از مدت ها به همراه مشاورتان به سرزمین پادشاهی پدری خود بازگشته اید، و میبینید که جز خرابه ای از‌ آن به جا نمانده! از نیازهای اولیه مردم و کشاورزی شروع کنید و شهر خود را گسترش دهید تا اقتصاد استوار دوران پدری خود را دوباره پابرجا و زنده کنید! تولید و مدیریت کنید، گسترش دهید و کسب کارتان را رونق دهید!

رایگان دانلود کنید

دانلود دنده دو برای اندروید و آیفون

دنده دو

دنده دو یک بازی مسابقه‌ای با کیفیت، پر‌هیجان و با گرافیک بالاست که برای مدت زیادی لذت و هیجان را در آن تجربه خواهید کرد. شما می توانید بیش از ۴۰ خودرو داخلی و خارجی مختلف را انتخاب و به سلیقه خود شخصی سازی کنید و با سفر به شهرهای مختلف ایران با بهترین رانندگان هر شهر به رقابت بپردازید.

دانلود بازی

پیش بینی فوتبال
poker

دانلود فایل ها و راهنما

بنر کانال تلگرام