نرم افزار فیس بوک سریع و کم حجم Touch for Facebook

فیسبوک به عنوان بزرگترین شبکه اجتماعی در میان کاربران شناخته میشود و افراد بسیار زیادی به عنوان عضو این شبکه قدرتمند، در آن فعالیت دارند. Touch for Facebook نسخه کم حجم با سرعت بسیار بالاتر نسبت به نسخه اصلی برنامه فیس بوک برای اندروید می باشد که امکاناتی فراتر از نسخه اصلی دارد.

 

ویژگی ها:

  • دارا بودن سرعت بالاتر نسبت به برنامه فیس بوک
  • اثرات منفی کمتر بر روی میزان مصرف باتری گوشی
  • طراحی زیباتر و کاربرپسندتر
  • محیطی ساده که سریعا با آن ارتباط برقرار خواهید کرد
  • امکانات متعدد جهت سفارشی سازی برنامه
  • اجرای روان بر روی هر دستگاه اندروید

 

نرم افزار Touch for Facebook امکان دسترسی به سایت فیس بوک را به کاربران می دهد. با استفاده از این نرم افزار می توانید فیسبوک را در مدت زمان کوتاه تری نسبت به اپلیکیشن اصلی آن، بارگذاری و اجرا کنید و به صفحات دسترسی داشته باشید. میزان مصرف باتری این اپلیکیشن نیز به مراتب نسبت به اپلیکیشن اختصاصی، بسیار کمتر است و تاثیر کمتری بر روی مصرف باتری دارد. طراحی زیبا و در عین حال ساده نیز یکی دیگر از مواردی است که در اپلیکیشن Touch for Facebookبه خوبی به چشم می آید.


فروت کرفت

fruitcraft

اگر اهل بازی کردن هستید، از این فروت کرفت لذت خواهید برد و جو رقابتی آن بین دوستان خود را دوست خواهید داشت. فروت کرفت دارای گرافیکی بسیار جذاب می باشد که توسط حاذق ترین گرافیست های ایرانی تولید گردیده است. این بازی در دستگاه های مختلف از جمله در سیستم‌های آندروید و آی-او-اس قابل اجراست. بازی به گونه ای طراحی شده است که در ارتباطهای اینترنتی ضعیف نیز مشکلی نخواهد داشت.

رایگان دانلود کنید

دانلود فایل ها و راهنما

فرانش
bpersia3
بنر کانال تلگرام