بازی معروف و جذاب Transformers: Earth Wars

گیم پلی عالی با قابلیت انتخاب جناح مورد علاقه خود

امکان تعویض بین ربات و ماشین همانند فیلم

گرافیک عالی با شبیه سازی های دقیق و زیبا

سرنوشت زمین در دستان شماست. بازی Transformers: Earth Wars یک عنوان اشنا برای دوستداران بازی و فیلم می باشد که در سبک شبیه سازی و استراتژیک اجرا می شود. به احتمال زیاد با تبدیل شوندگان اشنا هستید، همانطور که می دانید عنوان Transformers برای اولین بار در سال 2007 در قالب یک فیلم منتشر شد که باعث شد بازی های و کارتونهای مختلفی از ان اقتباس شود. در این بازی شما باید از بین اتوبات ها و دسپتیکان ها یکی را انتخاب کنید و تیم افسانه ای خود را از میان ربات های بی نظیر همچون اپتیموس پرایم، مگاترون، زنبورعسل، گریملاک، و تعداد زیادی دیگر انتخاب کنید و برای نبرد اماده شوید. دوستداران سری بازی های Angry Birds برای دانلود نسخه ترانسفورمرز این بازی به این پست مراجعه کنید!

دانلود بازی Transformers Earth Wars

 

ویژگی ها :

  • مبارزه به عنوان یک اتوبات یا دسپتیکان
  • کالکت و جمع اوری کاراکترهای مورد علاقه خود
  • ساخت و امکان ارتقاء سیستم دفاعی خود
  • امکان ایجاد اتحاد و چت با بازیکنان دیگر
  • مبارزه با بازیکنان واقعی در سراسر جهان
  • امکان سوئیچ و تعویض بین ربات و ماشین (اتوموبیلی که ربات ها به ان تبدیل می شوند)
  • امکان تلبورت ربات های جدید از سایبرتون (سیاره ترانسفورمرزها)
  • تصمیم گیری در خصوص سرنوشت کره زمین

 معرفی بازی Transformers: Earth Wars

بازی تبدیل شوندگان: جنگ بر سر زمین به شما امکان انتخاب از بین اتوباتها و دسپتیکان ها را می دهد که انتخاب مهمی ست و سرنوشت زمین با ان تعیین خواهد شد. پس با دقت جناح خود را انتخاب کنید و یک پایگاه غیر قابل نفوذ برای خود ایجاد کنید. در این بازی شما با بازیکنان مختلف از سراسر جهان مبارزه خواهید کرد که با یورش به پایگها های انها ذخایر انرژی انها را غارت خواهید کرد. دسپتیکان ها با رهبری مگاترون به زمین حمله کرده اند تا از منابع با ارزش ان استفاده کندد و اتوبات ها هم با رهبری اپتیموس پرایم  می خواهند که از زمین محافظ کنند. در این بین شما تصمیم خواهید گرفت که به ارتش دسپتیکان ها ملحق شده و به مگاترون در نابودی کره زمین کمک کنید و یا اینکه شانه با شانه همراه با اتوبات ها در مقابل دسپتیکان ها از زمین دفاع کنید. تصمیم با شماست که در هر حال شما شاهد گیم پلی بی نظیری خواهید بود.


خالق یک شهر ایرانی باش

پرسیتی

پرسیتی یک بازی آنلاین در سبک شهرسازی است.
بعد از مدت ها به همراه مشاورتان به سرزمین پادشاهی پدری خود بازگشته اید، و میبینید که جز خرابه ای از‌ آن به جا نمانده! از نیازهای اولیه مردم و کشاورزی شروع کنید و شهر خود را گسترش دهید تا اقتصاد استوار دوران پدری خود را دوباره پابرجا و زنده کنید! تولید و مدیریت کنید، گسترش دهید و کسب کارتان را رونق دهید!

رایگان دانلود کنید

دانلود دنده دو برای اندروید و آیفون

دنده دو

دنده دو یک بازی مسابقه‌ای با کیفیت، پر‌هیجان و با گرافیک بالاست که برای مدت زیادی لذت و هیجان را در آن تجربه خواهید کرد. شما می توانید بیش از ۴۰ خودرو داخلی و خارجی مختلف را انتخاب و به سلیقه خود شخصی سازی کنید و با سفر به شهرهای مختلف ایران با بهترین رانندگان هر شهر به رقابت بپردازید.

دانلود بازی

poker
پیش بینی فوتبال

دانلود فایل ها و راهنما

بنر کانال تلگرام