برنامه خودکار کردن کارها در گوشی Trigger

برنامه Trigger این امکان را فراهم می کند تا بتوانید بسیاری از کارها در گوشی اندرویدی به صورت خودکار در بیاورید. این نرم افزار می توانید کارهای روزمره را به صورت خودکار انجام دهد تا لازم نباشد هر روز انجام آنها را تکرار کنید. احتمالا انجام بسیاری از کارها در گوشی که به صورت روزانه آنها را تکرار می کنید باعث خستگی شما شده است. اما ایا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که می توانید این کارها را به صورت اتوماتیک در بیاورید تا هر روز انجام شوند. برای مثال تصور کنید که هر روز به هنگام رسیدن به محل کار باید گوشی خود را در حالت سکوت قرار دهید. یا هنگامی که از خانه خارج می شود گوشی شما به صورت خودکار اقدام به خاموش کردن وای فای بنماید تا باتری گوشی مصرف کمتری داشته باشد.

Trigger

ویژگی ها:

  • تغییرات تنظیمات وای فای، بلوتوث، هات اسپات، حالت پرواز، همگام سازی خودکار، موقعیت یاب، دیتای اینترنت
  • تغییر صدای گوشی یا زنگ اعلان ها
  • تنظیم نور صفحه گوشی، زمان خاموش شدن، چرخش خودکار یا تنظیمات مربوط به روشنایی اطلاعیه ها
  • چک کردن در گوگل پلیس
  • ارسال پیام با استفاده از توییتر، اس ام اس، ایمیل یا Glympse
  • استارت یا متوقف کردن اپلیکیشن ها
  • قرار دادن زنگ هشدار یا ساخت اعلان های تقویم
  • و …

 

Trigger این امکان را برای کاربران مهیا می کند تا بتوانند بسیاری از بخش های مختلف گوشی را به حالت خودکار در بیاورند. با این کار می توانید به سادگی کارهای روتینی را که هر روز تکرار می کنید به صورت خودکار در بیاورید تا بدون این شما کوچک ترین دخالتی در ان ها داشته باشید، انجام شوند. این کار علاوه بر این که می تواند باعث جلوگیری از هدر شدن زمان شما بشود، همچنین باعث خواهد شد تا در بسیاری از موارد موجبات کاهش مصرف باتری گوشی نیز انجام شود. اگر به دنبال برنامه ای برای اتوماسیون کردن بخش هایی از گوشی هستید پیشنهاد می کنیم برنامه Trigger را حتما امتحان کنید.


خالق یک شهر ایرانی باش

پرسیتی

پرسیتی یک بازی آنلاین در سبک شهرسازی است.
بعد از مدت ها به همراه مشاورتان به سرزمین پادشاهی پدری خود بازگشته اید، و میبینید که جز خرابه ای از‌ آن به جا نمانده! از نیازهای اولیه مردم و کشاورزی شروع کنید و شهر خود را گسترش دهید تا اقتصاد استوار دوران پدری خود را دوباره پابرجا و زنده کنید! تولید و مدیریت کنید، گسترش دهید و کسب کارتان را رونق دهید!

رایگان دانلود کنید

دانلود دنده دو برای اندروید و آیفون

دنده دو

دنده دو یک بازی مسابقه‌ای با کیفیت، پر‌هیجان و با گرافیک بالاست که برای مدت زیادی لذت و هیجان را در آن تجربه خواهید کرد. شما می توانید بیش از ۴۰ خودرو داخلی و خارجی مختلف را انتخاب و به سلیقه خود شخصی سازی کنید و با سفر به شهرهای مختلف ایران با بهترین رانندگان هر شهر به رقابت بپردازید.

دانلود بازی

پیش بینی فوتبال
poker

دانلود فایل ها و راهنما

بنر کانال تلگرام