برنامه پلیر قدرتمند TTPod اندروید

با پشتیبانی از فرمت های صوتی مختلف

منتخب کاربران

TTPod یک موزیک پلیر قدرتمند و کامل برای گوشی های اندرویدی می باشد که دارای امکاناتی بسیار عالی و بی نظیر است. TTPod توسط یک شرکت چینی طراحی شده است، اما هم اکنون به دلیل قدرت بالایی که دارد، به یک برنامه بین المللی تبدیل شده است که در کشورهای مختلف از آن استفاده می شود.

TTPod

ویژگی ها : 

  • پشتیبانی از فرمت اهی صوتی رایج
  • دارای اکولایزر حرفه ای و قدرتمند
  • قابلیت دسته بندی آهنگ های داخل گوشی
  • دانلود کاو و اطلاعات مربوط به البوم ها
  • قابلیت جستوجو و نمایش متن شعرها
  • نمایش اطلاعات آلبوم و خواننده آهنگ ها
  • ویرایش Tag های فایل های صوتی
  • طراحی شده به صورت بسیار جذاب و زیبا
  • قابلیت انتخاب تم (پوسته) دلخواه برای برنامه

 اگر بخواهیم بی طرف صحبت کنیم، بدون شک TTPod جزء برترین موسیقی پلیرهای اندرویدی می باشد و این را می توان با باز کردن برنامه و مشاهده قابلیت های بی نظیری که در اختیار کاربران قرار می دهد، به سادگی فهمید. نرم افزار پلیر TTPod امکان پخش اکثر و شاید بتوان گفت تمام فایل های صوتی را به کاربران می دهد. این موزیک پلیر دارای باندهای اکولایزر می باشد که می توانید توسط آن اکولایزر مد نظرتان را تنظیم کنید.

نکته ای که شاید بیش از پیش برنامه TTPod را از سایر برنامه موزیک پلیر متمایز کند، ظاهر منحصر به فرد و زیبایی می باشد که دارد. بدون شک چنین ظاهری را تا پیش از این به هیچ وجه مشاهده نکرده اید. به ویژه که امکان انتخاب تم دلخواه برای برنامه را نیز خواهید داشت و می توانید از میان پوسته هایی که برای کاربران در نظر گرفته شده است، پوسته مورد نظر خود را انتخاب و استفاده کنید.


خالق یک شهر ایرانی باش

پرسیتی

پرسیتی یک بازی آنلاین در سبک شهرسازی است.
بعد از مدت ها به همراه مشاورتان به سرزمین پادشاهی پدری خود بازگشته اید، و میبینید که جز خرابه ای از‌ آن به جا نمانده! از نیازهای اولیه مردم و کشاورزی شروع کنید و شهر خود را گسترش دهید تا اقتصاد استوار دوران پدری خود را دوباره پابرجا و زنده کنید! تولید و مدیریت کنید، گسترش دهید و کسب کارتان را رونق دهید!

رایگان دانلود کنید

دانلود دنده دو برای اندروید و آیفون

دنده دو

دنده دو یک بازی مسابقه‌ای با کیفیت، پر‌هیجان و با گرافیک بالاست که برای مدت زیادی لذت و هیجان را در آن تجربه خواهید کرد. شما می توانید بیش از ۴۰ خودرو داخلی و خارجی مختلف را انتخاب و به سلیقه خود شخصی سازی کنید و با سفر به شهرهای مختلف ایران با بهترین رانندگان هر شهر به رقابت بپردازید.

دانلود بازی

poker
پیش بینی فوتبال

دانلود فایل ها و راهنما

بنر کانال تلگرام