برنامه ویرایشگر تصاویر برای اندروید Vinci

عرضه شده توسط VK.com

Vinci برنامه از استودیوی محبوب و معروف VK.com برای اسمارت فونهای اندرویدی بوده و برای کسانی عرضه شده است که به ویرایش و زیباسازی تصاویر علاقه مندند. این نرم افزار به شما این امکان را می دهد تا جلوه های بسیار زیبایی بر روی تصاویر خود خلق کنید و عکس هایی دیدنی ایجاد کنید تا آنها را در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام به اشتراک بگذارید.

vinci

ویژگی ها:

  • بهبود کیفیت عکس هایی که میگیرید
  • اعمال فیلترهای مختلف هنری
  • اضافه کردن جلوه های منحصر به فرد به تصاویر
  • به اشتراک گذاری با دوستان

 

با کمک برنامه  Vinci می توانید همیشه تصاویری متفاوت با تصاویری که دوستانتان در شبکه های اجتماعی به اشتراک می گذارند، داشته باشید. این نرم افزار به گونه ای طراحی شده است که بهترین عکس ها را به صورت خروجی از آن داشته باشید. در این نرم افزار افکت های بسیار جذاب و دیدنی گنجانده شده است که می توانید از آنها بر روی تصاویر خود استفاده کنید. در آخر می توانید عکس های مونتاژ شده را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید یا به صورت یک عکس در گوشی تان ذخیره کنید.


فروت کرفت

fruitcraft

اگر اهل بازی کردن هستید، از این فروت کرفت لذت خواهید برد و جو رقابتی آن بین دوستان خود را دوست خواهید داشت. فروت کرفت دارای گرافیکی بسیار جذاب می باشد که توسط حاذق ترین گرافیست های ایرانی تولید گردیده است. این بازی در دستگاه های مختلف از جمله در سیستم‌های آندروید و آی-او-اس قابل اجراست. بازی به گونه ای طراحی شده است که در ارتباطهای اینترنتی ضعیف نیز مشکلی نخواهد داشت.

رایگان دانلود کنید

دانلود فایل ها و راهنما

فرانش
bpersia3
بنر کانال تلگرام