برنامه ویرایشگر تصاویر برای اندروید Vinci

عرضه شده توسط VK.com

Vinci برنامه از استودیوی محبوب و معروف VK.com برای اسمارت فونهای اندرویدی بوده و برای کسانی عرضه شده است که به ویرایش و زیباسازی تصاویر علاقه مندند. این نرم افزار به شما این امکان را می دهد تا جلوه های بسیار زیبایی بر روی تصاویر خود خلق کنید و عکس هایی دیدنی ایجاد کنید تا آنها را در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام به اشتراک بگذارید.

vinci

ویژگی ها:

  • بهبود کیفیت عکس هایی که میگیرید
  • اعمال فیلترهای مختلف هنری
  • اضافه کردن جلوه های منحصر به فرد به تصاویر
  • به اشتراک گذاری با دوستان

 

با کمک برنامه  Vinci می توانید همیشه تصاویری متفاوت با تصاویری که دوستانتان در شبکه های اجتماعی به اشتراک می گذارند، داشته باشید. این نرم افزار به گونه ای طراحی شده است که بهترین عکس ها را به صورت خروجی از آن داشته باشید. در این نرم افزار افکت های بسیار جذاب و دیدنی گنجانده شده است که می توانید از آنها بر روی تصاویر خود استفاده کنید. در آخر می توانید عکس های مونتاژ شده را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید یا به صورت یک عکس در گوشی تان ذخیره کنید.


خالق یک شهر ایرانی باش

پرسیتی

پرسیتی یک بازی آنلاین در سبک شهرسازی است.
بعد از مدت ها به همراه مشاورتان به سرزمین پادشاهی پدری خود بازگشته اید، و میبینید که جز خرابه ای از‌ آن به جا نمانده! از نیازهای اولیه مردم و کشاورزی شروع کنید و شهر خود را گسترش دهید تا اقتصاد استوار دوران پدری خود را دوباره پابرجا و زنده کنید! تولید و مدیریت کنید، گسترش دهید و کسب کارتان را رونق دهید!

رایگان دانلود کنید

دانلود فایل ها و راهنما

بنر کانال تلگرام