افزایش باورنکردنی کیفیت صدای گوشی با ViPER4Android

قابل نصب بر روی دستگاه های روت شده

شاید برایتان شگفت انگیز باشد، اما برنامه وایبپر – ViPER4Android امکان افزایش کیفیت صدای گوشی روت شما را خواهد داد. این نرم افزار امکان اضافه کردن یک سری افکت ها به صدای خروجی گوشی ها و تبلت ها را دارد. این نرم افزار امکان دستکاری کردن در اکولایزر سیستمی را به شما خواهد داد. وایپر، به ویژه برای کسانی که از هدفون استفاده می کنند بسیار مناسب است. شما می توانید تنظیمات اکولایز را بر اساس هندزفری خود انتخاب کنید یا از میان هندزفری هایی که به صورت پیش فرض در این برنامه وجود دارند، یکی را انتخاب کنید.

ViPER4Android

ویژگی ها:

  • وجود افکت هایی بسیار اقوا کننده برای اضافه کردن به فایل های خروجی
  • پشتیبانی از دستگاه های با پردازنده x86 بیتی (Atom/Core i3/i5/i7)
  • پشتیبانی از دستگاه های با پردازنده octa-core و دستگاه دو هسته ای و پردازنده های چهارگانه
  • پشتیبانی از خروجی صدا از طریق USB/Dock
  • پشتیبانی کامل از اندروید نسخه 4.4
  • اولین افکت برای اسپیکر گوشی ها؛ حتما خودتان امتحانش کنید!
  • کنترل کانال های خروجی راست و چپ. این مورد زیاد استفاده ندارد :( اما اگر مشکل شنوایی برای هر کدام از گوش ها دارید یا یکی از هدفون های شما خراب باشد، این مورد می تواند قابل استفاده باشد

ViPER4Android یکی از محبوب ترین نرم افزارهای اندروید برای گوشی های روت شده می باشد. کسانی که گوشی شان را روت کرده اند، به احتمال زیادی با این نرم افزار آشنایی کامل داشته باشند. با این نرم افزار می توانید کیفیت صدای خروجی گوشی خود را به صورت شگفت انگیزی افزایش داده و از گوش دادن به آن لذت ببرید. این نرم افزار می تواند افکت های اکولایزر شما را به صورت کلی تغییر دهد.

شاید با خود بگویید که نرم افزارهای دیگری نیز در زمینه تغییر و تنظیم اکولایزر وجود دارند، پس چرا باید ViPER4Android را انتخاب کنیم؟ در اصل واپیر می تواند اکولایزرها را به صورت سیستمی تغییر دهید و دلیل این که ViPER4Android نیازمند گوشی های روت شده است، نیز همین موضوع می باشد.


خالق یک شهر ایرانی باش

پرسیتی

پرسیتی یک بازی آنلاین در سبک شهرسازی است.
بعد از مدت ها به همراه مشاورتان به سرزمین پادشاهی پدری خود بازگشته اید، و میبینید که جز خرابه ای از‌ آن به جا نمانده! از نیازهای اولیه مردم و کشاورزی شروع کنید و شهر خود را گسترش دهید تا اقتصاد استوار دوران پدری خود را دوباره پابرجا و زنده کنید! تولید و مدیریت کنید، گسترش دهید و کسب کارتان را رونق دهید!

رایگان دانلود کنید

دانلود دنده دو برای اندروید و آیفون

دنده دو

دنده دو یک بازی مسابقه‌ای با کیفیت، پر‌هیجان و با گرافیک بالاست که برای مدت زیادی لذت و هیجان را در آن تجربه خواهید کرد. شما می توانید بیش از ۴۰ خودرو داخلی و خارجی مختلف را انتخاب و به سلیقه خود شخصی سازی کنید و با سفر به شهرهای مختلف ایران با بهترین رانندگان هر شهر به رقابت بپردازید.

دانلود بازی

پیش بینی فوتبال
poker

دانلود فایل ها و راهنما

بنر کانال تلگرام