برنامه والپیپر اندروید Wallpapers HD Backgrounds 7Fon

Wallpapers HD Backgrounds 7Fon مجموعه ای بی نظیر از والپیپرها با کیفیت اچ دی بسیار عالی و خیره کننده است که با نصب کردن آن بر روی گوشی همراهتان می توانید شاهد دریافت والپیپرهایی به صورت روزانه و با کیفیت بی نظیر باشید.

ویژگی ها:

  • بیش از 120 هزار تصویر زمینه با کیفیت اچ دی
  • والپیپرهایی با کیفیت بسیار بالا در سایز بالا
  • امکان چرخش والپیپرها در جهت های مختلف
  • مرتب کردن عکس ها بر اساس تاریخ، امتیاز و محبوبیت
  • دسته بندی منظم تصاویر بر اساس های مختلف شامل 65 دسته
  • جستوجوی تصاویر بر اساس برچسب ها
  • پشتیبانی از هر سایز صفحه نمایشی

 

Wallpapers HD Backgrounds 7Fon مجموعه ای کامل و کم نظیر از والپیپرهای زیبا و دیدنی برای سیستم عامل اندروید می باشد که همگی با کیفیت فول اچ دی جمع آوری شده اند. در این مجموعه شاهد بیش از 120 هزار تصویر زمینه زیبا و دیدنی خواهید بود که به صورت روزانه نیز شاهد افزایش آنها خواهید بود. تصاویر موجود در این مجموعه با اندازه های متفاوتی گردآوری شده اند که برای تمام سایز صفحات نمایش مناسب بوده و امکان استفاده از آنها برای انواع گوشی ها و تبلت های اندرویدی وجود دارد. اگر به دنبال آن هستید که به صورت روزانه تصویر زمینه گوشی خود را تغییر دهید پیشنهاد می کنیم حتما از Wallpapers HD Backgrounds 7Fon استفاده کنید.


فروت کرفت

fruitcraft

اگر اهل بازی کردن هستید، از این فروت کرفت لذت خواهید برد و جو رقابتی آن بین دوستان خود را دوست خواهید داشت. فروت کرفت دارای گرافیکی بسیار جذاب می باشد که توسط حاذق ترین گرافیست های ایرانی تولید گردیده است. این بازی در دستگاه های مختلف از جمله در سیستم‌های آندروید و آی-او-اس قابل اجراست. بازی به گونه ای طراحی شده است که در ارتباطهای اینترنتی ضعیف نیز مشکلی نخواهد داشت.

رایگان دانلود کنید

دانلود فایل ها و راهنما

bpersia3
فرانش

در صورتی که هنگام دانلود و یا نصب نرم افزار ها به مشکلی برخوردید ،همکاران ما در همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما هستند. تماس از طریق تلفن ثابت 9099070345

بنر کانال تلگرام