نرم افزار والی که در این پست از سایت Apktops به معرفی آن می پردازیم کاری جالب و ارزشمند از یکی از برنامه نویسان هوطنمان است که آن را به صورت رایگان در اختیار عموم قرار داده اند والی برای داشتن یک حس جالب برای شما آماده شده، داشتن والپیپر bing.com روی دستگاه آندرویدی تان، با این توضیح که عکسی که فردا قرار است پس زمینه سایت بینگ باشد امروز والپیپر گوشی شماست !

  

valy

Wally-1.02-

 

** ذخیره والپیپرها در گالری داخلی نرم افزار
** قابلیت ارسال والپیپرهای دریافت شده
** دریافت والپیپرهای سال های گذشته
** ست کردن جدیدترین والپیپر سایت Bing به عنوان پس زمینه گوشی آندرویدی شما

نکته : کیفیت والپیپر ها مربوط به سایت bing.com میباشد که گاهی والپیپر با کیفیت خوب و گاهی پایین میگذارد. انتخاب باشماست .


فروت کرفت

fruitcraft

اگر اهل بازی کردن هستید، از این فروت کرفت لذت خواهید برد و جو رقابتی آن بین دوستان خود را دوست خواهید داشت. فروت کرفت دارای گرافیکی بسیار جذاب می باشد که توسط حاذق ترین گرافیست های ایرانی تولید گردیده است. این بازی در دستگاه های مختلف از جمله در سیستم‌های آندروید و آی-او-اس قابل اجراست. بازی به گونه ای طراحی شده است که در ارتباطهای اینترنتی ضعیف نیز مشکلی نخواهد داشت.

رایگان دانلود کنید

بازی تمدن بشری اندروید

 بازی تمدن بشری

تمدن بشری ، یک بازی استراتژیک آنلاین بر اساس واقعیت. امپراطوری خود را بسازید ، با همسایگان خود تجارت کنید و با دشمنانتان بجنگید ، عجایب 7 گانه را برای نسل های بعد از خود بسازید و شکوه و قدرت امپراطوری خود را به رخ جهانیان بکشید.

اطلاعات بیشتر

دانلود فایل ها و راهنما

فرانش
bpersia3
بنر کانال تلگرام