این بار نیز قصد معرفی یک تصویر پس زمینه یا لایو والپیپر متحرک اما فوق العاده زیبا را داریم . در این تصویر متحرک همان طور که در اسکرین شات زیر می بینید می توانید یک موج زیبا از آب ، را در پس زمینه گوشی آندرویدی خود داشته باشید .

Water-Drops-Plus-1

 هیچ فرقی نمی کند که عکس پس زمینه گوشی آندرویدی شما چه باشد ، چون این Live Wallpaper تصویر پس زمینه گوشی شما را به صورت موج آب در می آورد . توسط Water Drops Plus Live Wallpaper می توانید قابلیت های زیر را داشته باشید :

** امکان انتخاب تصویر دلخواه از گالری
** ایجاد موج با ضربه زدن بر روی صفحه نمایش
** تعیین اندازه و سرعت ایجاد امواج
** پشتیبانی از قابلیت مولتی تاچ برای ایجاد چند موج

نکته: پیغام لایسنس را می توانید توسط برنامه LuckyPatcher متوقف سازید.


فروت کرفت

fruitcraft

اگر اهل بازی کردن هستید، از این فروت کرفت لذت خواهید برد و جو رقابتی آن بین دوستان خود را دوست خواهید داشت. فروت کرفت دارای گرافیکی بسیار جذاب می باشد که توسط حاذق ترین گرافیست های ایرانی تولید گردیده است. این بازی در دستگاه های مختلف از جمله در سیستم‌های آندروید و آی-او-اس قابل اجراست. بازی به گونه ای طراحی شده است که در ارتباطهای اینترنتی ضعیف نیز مشکلی نخواهد داشت.

رایگان دانلود کنید

بازی تمدن بشری اندروید

 بازی تمدن بشری

تمدن بشری ، یک بازی استراتژیک آنلاین بر اساس واقعیت. امپراطوری خود را بسازید ، با همسایگان خود تجارت کنید و با دشمنانتان بجنگید ، عجایب 7 گانه را برای نسل های بعد از خود بسازید و شکوه و قدرت امپراطوری خود را به رخ جهانیان بکشید.

اطلاعات بیشتر

دانلود فایل ها و راهنما

bpersia3
فرانش
بنر کانال تلگرام