نسخه فول برنامه نمایش وضعیت جوی Weather Live

دارای ویجت هایی بسیار جذاب و دیدنی

Weather Live یکی از بهترین و کامل برنامه های نمایش وضعیت جوی برای اندروید می باشد که می تواند به صورت زنده وضعیت جوی و شرایط آن را به کاربران نمایش دهد. این نرم افزار قادر به پشتیبانی از وضعیت جوی در سراسر جهان می باشد و امکان مشاهده آن را به کاربران می دهد.

Weather-Live

ویژگی ها:

  • نمایش وضعیت آب و هوا برای چندین منطقه مختلف در سراسر جهان
  • نمایش شرایط وضعیت جوی به صورت RealTime
  • دارای ویجت های زیبا جهت نمایش وضعیت اب و هوا
  • استفاده از والپیپرهای بسیار جذاب و دیدنی در صفحه خانگی گوشی
  • هشدار در صورت شرایط بد جوی در منطقه شما
  • لایه های قابل سفارشی سازی
  • پشتیبانی از فرمت های 12 و 24 ساعته
  • مسیر و سرعت باد به همراه جزئیات

 Weather Live دارای ویجت هایی بسیار شکیل و زیبا می باشد که می توانید از آنها بر روی صفحه اصلی گوشی همراه خود استفاده کنید تا دسترسی سریعی به قسمت نمایش هواشناسی برنامه داشته باشید و لازم نباشد که هر بار برای دیدن وضعیت جوی به برنامه مراجعه کنید.

نرم افزار Weather Live امکان پشتیبانی از اکثر مناطق مختلف در سراسر جهان را دارا می باشد و می توانید به وسیله اینترنت سریعا اقدام به شناسایی منطقه زندگی خود نموده و شرایط جوی آن را مشاهده کنید. برنامه Weather Live امکان هشدار دادن به شما در شرایطی که قرار باشد وضعیت جوی خراب شود را نیز می دهد تا از این موضوع مطلع شده و بتوانید اقدامات لازم را انجام دهید.


خالق یک شهر ایرانی باش

پرسیتی

پرسیتی یک بازی آنلاین در سبک شهرسازی است.
بعد از مدت ها به همراه مشاورتان به سرزمین پادشاهی پدری خود بازگشته اید، و میبینید که جز خرابه ای از‌ آن به جا نمانده! از نیازهای اولیه مردم و کشاورزی شروع کنید و شهر خود را گسترش دهید تا اقتصاد استوار دوران پدری خود را دوباره پابرجا و زنده کنید! تولید و مدیریت کنید، گسترش دهید و کسب کارتان را رونق دهید!

رایگان دانلود کنید

دانلود دنده دو برای اندروید و آیفون

دنده دو

دنده دو یک بازی مسابقه‌ای با کیفیت، پر‌هیجان و با گرافیک بالاست که برای مدت زیادی لذت و هیجان را در آن تجربه خواهید کرد. شما می توانید بیش از ۴۰ خودرو داخلی و خارجی مختلف را انتخاب و به سلیقه خود شخصی سازی کنید و با سفر به شهرهای مختلف ایران با بهترین رانندگان هر شهر به رقابت بپردازید.

دانلود بازی

poker
پیش بینی فوتبال

دانلود فایل ها و راهنما

بنر کانال تلگرام