حل مشکل اتصال وای فای در اندروید با Wifi Fixer

با بیش از 10 میلیون دانلود از گوگل پلی

Wifi Fixer نام نرم افزاری رایگان برای گوشی های اندرویدی می باشد که با استفاده از آن می توانید مشکلات مربوط به اتصال وای فای را به سادگی در گوشی همراه خود حل کنید.

Wifi-Fixer

ویژگی ها:

  • حل مشکلات مختلف مربوط به وای فای
  • قابلیت شناسایی مشکلات مربوط به وای فای به صورت خودکار
  • حل مشکل عدم شناسایی شبکه وای فای در گوشی
  • حل مشکل مربوط به عدم کار کردن Internet Data

 شاید شما نیز بارها مشاهده کرده باشید که اتصال وای فای در گوشی تان متصل است اما internet data به درستی کار نمی کند و هیچ اطلاعاتی در بین گوشی و مودم رد و بدل نمی شود، یا این که وای فای مودم در محدوده ای که هستید، قرار دارد اما گوشی قادر به شناسایی آن نیست و یا کیفیت و سرعت اینترنت شما مانند قبل نیست و کاهش یافته است.

چنین مشکلاتی را می توانید با استفاده از برنامه Wifi Fixer حل کنید. برنامه Wifi Fixer برای کسانی که با اینترنت وای فای خود مشکل دارند یک گزینه بسیار عالی است که توسط آن می توانید مشکلات را حل کنید. در ادامه می توانید این نرم افزار را با لینک مستقیم از سایت ApkTops دریافت کنید.

توجه: از این نرم افزار نمی توانید برای جلوگیری از قطع شدن اتصال های اینترنت یا افزایش سیگنال استفاده کنید.


فروت کرفت

fruitcraft

اگر اهل بازی کردن هستید، از این فروت کرفت لذت خواهید برد و جو رقابتی آن بین دوستان خود را دوست خواهید داشت. فروت کرفت دارای گرافیکی بسیار جذاب می باشد که توسط حاذق ترین گرافیست های ایرانی تولید گردیده است. این بازی در دستگاه های مختلف از جمله در سیستم‌های آندروید و آی-او-اس قابل اجراست. بازی به گونه ای طراحی شده است که در ارتباطهای اینترنتی ضعیف نیز مشکلی نخواهد داشت.

رایگان دانلود کنید

بازی تمدن بشری اندروید

 بازی تمدن بشری

تمدن بشری ، یک بازی استراتژیک آنلاین بر اساس واقعیت. امپراطوری خود را بسازید ، با همسایگان خود تجارت کنید و با دشمنانتان بجنگید ، عجایب 7 گانه را برای نسل های بعد از خود بسازید و شکوه و قدرت امپراطوری خود را به رخ جهانیان بکشید.

اطلاعات بیشتر

دانلود فایل ها و راهنما

فرانش
bpersia3
بنر کانال تلگرام