حل مشکل اتصال وای فای در اندروید با Wifi Fixer

با بیش از 10 میلیون دانلود از گوگل پلی

Wifi Fixer نام نرم افزاری رایگان برای گوشی های اندرویدی می باشد که با استفاده از آن می توانید مشکلات مربوط به اتصال وای فای را به سادگی در گوشی همراه خود حل کنید.

Wifi-Fixer

ویژگی ها:

  • حل مشکلات مختلف مربوط به وای فای
  • قابلیت شناسایی مشکلات مربوط به وای فای به صورت خودکار
  • حل مشکل عدم شناسایی شبکه وای فای در گوشی
  • حل مشکل مربوط به عدم کار کردن Internet Data

 شاید شما نیز بارها مشاهده کرده باشید که اتصال وای فای در گوشی تان متصل است اما internet data به درستی کار نمی کند و هیچ اطلاعاتی در بین گوشی و مودم رد و بدل نمی شود، یا این که وای فای مودم در محدوده ای که هستید، قرار دارد اما گوشی قادر به شناسایی آن نیست و یا کیفیت و سرعت اینترنت شما مانند قبل نیست و کاهش یافته است.

چنین مشکلاتی را می توانید با استفاده از برنامه Wifi Fixer حل کنید. برنامه Wifi Fixer برای کسانی که با اینترنت وای فای خود مشکل دارند یک گزینه بسیار عالی است که توسط آن می توانید مشکلات را حل کنید. در ادامه می توانید این نرم افزار را با لینک مستقیم از سایت ApkTops دریافت کنید.

توجه: از این نرم افزار نمی توانید برای جلوگیری از قطع شدن اتصال های اینترنت یا افزایش سیگنال استفاده کنید.


خالق یک شهر ایرانی باش

پرسیتی

پرسیتی یک بازی آنلاین در سبک شهرسازی است.
بعد از مدت ها به همراه مشاورتان به سرزمین پادشاهی پدری خود بازگشته اید، و میبینید که جز خرابه ای از‌ آن به جا نمانده! از نیازهای اولیه مردم و کشاورزی شروع کنید و شهر خود را گسترش دهید تا اقتصاد استوار دوران پدری خود را دوباره پابرجا و زنده کنید! تولید و مدیریت کنید، گسترش دهید و کسب کارتان را رونق دهید!

رایگان دانلود کنید

دانلود دنده دو برای اندروید و آیفون

دنده دو

دنده دو یک بازی مسابقه‌ای با کیفیت، پر‌هیجان و با گرافیک بالاست که برای مدت زیادی لذت و هیجان را در آن تجربه خواهید کرد. شما می توانید بیش از ۴۰ خودرو داخلی و خارجی مختلف را انتخاب و به سلیقه خود شخصی سازی کنید و با سفر به شهرهای مختلف ایران با بهترین رانندگان هر شهر به رقابت بپردازید.

دانلود بازی

poker
پیش بینی فوتبال

دانلود فایل ها و راهنما

بنر کانال تلگرام