برنامه شناسایی کاربران متصل به وای فای WIFI Users Detective

شاید شما نیز تصور کرده باشید که میزان حجم اینترنتان بسیار سریع تمام می شود و به همین دلیل تصور کرده اید که وای فای تان هک شده است. در این صورت پیشنهاد می کنیم از WIFI Users Detective استفاده کنید.

wifi-users-detective

ویژگی ها:

  • اسکن کردن شبکه های وای فای
  • نمایش دستگاه های متصل به وای فای
  • نمایش دستگاه هایی که به صورت غیر مجاز از وای فای تان استفاده می کنند
  • نمایش فعالیت های قبلی وای فای

 

WIFI Users Detective برنامه ای برای دیدن آی پی هایی است که دستگاه های متعلق به این آی پی ها به مودم وای فای شما متصل شده اند و در حال استفاده از اینترنت شما هستند. این نرم افزار قادر است تا IP مربوط به دستگاه هایی که در حال استفاده از اینترنت شما هستند را نمایش دهد و به این ترتیب می توانید بفهمید که به غیر از دستگاه خودتان، چه دستگاه های دیگری در حال استفاده از اینترنت شما هستند و به این ترتیب اگر مودمتان هک شده باشد، از این موضوع مطلع شوید.


فروت کرفت

fruitcraft

اگر اهل بازی کردن هستید، از این فروت کرفت لذت خواهید برد و جو رقابتی آن بین دوستان خود را دوست خواهید داشت. فروت کرفت دارای گرافیکی بسیار جذاب می باشد که توسط حاذق ترین گرافیست های ایرانی تولید گردیده است. این بازی در دستگاه های مختلف از جمله در سیستم‌های آندروید و آی-او-اس قابل اجراست. بازی به گونه ای طراحی شده است که در ارتباطهای اینترنتی ضعیف نیز مشکلی نخواهد داشت.

رایگان دانلود کنید

بازی تمدن بشری اندروید

 بازی تمدن بشری

تمدن بشری ، یک بازی استراتژیک آنلاین بر اساس واقعیت. امپراطوری خود را بسازید ، با همسایگان خود تجارت کنید و با دشمنانتان بجنگید ، عجایب 7 گانه را برای نسل های بعد از خود بسازید و شکوه و قدرت امپراطوری خود را به رخ جهانیان بکشید.

اطلاعات بیشتر

دانلود فایل ها و راهنما

فرانش
bpersia3
بنر کانال تلگرام