بازی ساده و سرگرم کننده WordBuzz: The Honey Quest

سبک بازی های Word یا کلمات

وجود پازل های مختلف برای پیدا کردن کلمات پنهان شده

محصول استودیوی Scribble Games انگلستان

اگر شما یکی از دوست داران و بازیکنان بازی های سبک پازلی و به ویژه انجام جدول ها هستید پس به شما پیشنهاد می کنیم در این پست با ما همراه باشید و این بازی شاد پازلی و معمایی را از دست ندهید. بازی زیبا و سرگرم کننده ی WordBuzz The Honey Quest یک بازی سرگرم کننده در سبک کلمات می باشد که در آن سرو کار شما با حروف انگلیسی است. شما برای انجام این بازی به سطح ابتدایی از دانش زبان انگلیسی نیاز خواهید داشت. ولی نگران نباشید زیرا خود بازی نیز شما را در مراحل مختلف یاری خواهد نمود.

WordBuzz

ویژگی ها :

  • ساخت کلمه های جالب در این بازی
  • گرافیک و رنگ آمیزی نسبتا خوب
  • صدا گذاری خوب
  • مرحله های سخت آسان
  • وجود مرحله ها متناسب با دانش زبان شما
  • قابیلت ثبت رکورد آنلاین
  • گوناگونی کلمات در جدول


معررفی و بررسی بازی WordBuzz The Honey Quest

بازی زیبا و فکری WordBuzz The Honey Quest توسط کمپانی بازی سازی نه چندان مشهور Scribble Games انگلستان تولید شده و برای سیستم عامل های Android و iOS عرضه شده است. سبک بازی Words یا کلمات هستند. بازی WordBuzz The Honey Quest در گوگل پلی با توجه زیاد مخاطبان همراه شده و توانسته است با بیش از 5 میلیون دانلود و کسب امتیاز 4.3 از مجموع پنج طرفداران نسبتا زیادی را از سر تا سر جهان به خود جلب کند.

بازی WordBuzz The Honey Quest از لحاظ سبک بازی در گروه بندی بازی های کلمات که زیر شاخه ای از بازی های پازلی و فکری هستند جای می گیرد. شما در این بازی با دانش اولیه زبان انگلیسی خود در یک جدول پر از حروف انگلیسی کلماتی زیبا را می سازید و در ازای ساختن کلمات امتیاز کسب می کنید. همانند بازی های دیگر در این سبک در ابتدای بازی به شما مهارت های اولیه درباره چگونگی انجام این بازی داده می شود.

در WordBuzz The Honey Quest شما به دستانی سریع نیازمند هستید زیرا با گذشت مراحل مختلف بر سرعت و سختی بازی اضافه خواهد شد و به شما زمان کمتری برای ساخت و ریزش کلمات جدول داده خواهد شد و اگر شما با گذشت زمان معتاد این بازی نشوید شانش آورده اید زیرا این بازی بسیار اعتیاد آور است و به خوبی میتواند ساعات فراغت شما را پر کند. بازی WordBuzz The Honey Quest با حجم کم و قابلیت اجرا بر روی تمامی دستگاه ها، گزینه ای بسیار مناسب برای افزایش بهره وری ذهن در عین سرگرم شدن می باشد.


خالق یک شهر ایرانی باش

پرسیتی

پرسیتی یک بازی آنلاین در سبک شهرسازی است.
بعد از مدت ها به همراه مشاورتان به سرزمین پادشاهی پدری خود بازگشته اید، و میبینید که جز خرابه ای از‌ آن به جا نمانده! از نیازهای اولیه مردم و کشاورزی شروع کنید و شهر خود را گسترش دهید تا اقتصاد استوار دوران پدری خود را دوباره پابرجا و زنده کنید! تولید و مدیریت کنید، گسترش دهید و کسب کارتان را رونق دهید!

رایگان دانلود کنید

دانلود دنده دو برای اندروید و آیفون

دنده دو

دنده دو یک بازی مسابقه‌ای با کیفیت، پر‌هیجان و با گرافیک بالاست که برای مدت زیادی لذت و هیجان را در آن تجربه خواهید کرد. شما می توانید بیش از ۴۰ خودرو داخلی و خارجی مختلف را انتخاب و به سلیقه خود شخصی سازی کنید و با سفر به شهرهای مختلف ایران با بهترین رانندگان هر شهر به رقابت بپردازید.

دانلود بازی

پیش بینی فوتبال
poker

دانلود فایل ها و راهنما

بنر کانال تلگرام