بازی ساده و سرگرم کننده WordBuzz: The Honey Quest

سبک بازی های Word یا کلمات

وجود پازل های مختلف برای پیدا کردن کلمات پنهان شده

محصول استودیوی Scribble Games انگلستان

اگر شما یکی از دوست داران و بازیکنان بازی های سبک پازلی و به ویژه انجام جدول ها هستید پس به شما پیشنهاد می کنیم در این پست با ما همراه باشید و این بازی شاد پازلی و معمایی را از دست ندهید. بازی زیبا و سرگرم کننده ی WordBuzz The Honey Quest یک بازی سرگرم کننده در سبک کلمات می باشد که در آن سرو کار شما با حروف انگلیسی است. شما برای انجام این بازی به سطح ابتدایی از دانش زبان انگلیسی نیاز خواهید داشت. ولی نگران نباشید زیرا خود بازی نیز شما را در مراحل مختلف یاری خواهد نمود.

WordBuzz

ویژگی ها :

  • ساخت کلمه های جالب در این بازی
  • گرافیک و رنگ آمیزی نسبتا خوب
  • صدا گذاری خوب
  • مرحله های سخت آسان
  • وجود مرحله ها متناسب با دانش زبان شما
  • قابیلت ثبت رکورد آنلاین
  • گوناگونی کلمات در جدول


معررفی و بررسی بازی WordBuzz The Honey Quest

بازی زیبا و فکری WordBuzz The Honey Quest توسط کمپانی بازی سازی نه چندان مشهور Scribble Games انگلستان تولید شده و برای سیستم عامل های Android و iOS عرضه شده است. سبک بازی Words یا کلمات هستند. بازی WordBuzz The Honey Quest در گوگل پلی با توجه زیاد مخاطبان همراه شده و توانسته است با بیش از 5 میلیون دانلود و کسب امتیاز 4.3 از مجموع پنج طرفداران نسبتا زیادی را از سر تا سر جهان به خود جلب کند.

بازی WordBuzz The Honey Quest از لحاظ سبک بازی در گروه بندی بازی های کلمات که زیر شاخه ای از بازی های پازلی و فکری هستند جای می گیرد. شما در این بازی با دانش اولیه زبان انگلیسی خود در یک جدول پر از حروف انگلیسی کلماتی زیبا را می سازید و در ازای ساختن کلمات امتیاز کسب می کنید. همانند بازی های دیگر در این سبک در ابتدای بازی به شما مهارت های اولیه درباره چگونگی انجام این بازی داده می شود.

در WordBuzz The Honey Quest شما به دستانی سریع نیازمند هستید زیرا با گذشت مراحل مختلف بر سرعت و سختی بازی اضافه خواهد شد و به شما زمان کمتری برای ساخت و ریزش کلمات جدول داده خواهد شد و اگر شما با گذشت زمان معتاد این بازی نشوید شانش آورده اید زیرا این بازی بسیار اعتیاد آور است و به خوبی میتواند ساعات فراغت شما را پر کند. بازی WordBuzz The Honey Quest با حجم کم و قابلیت اجرا بر روی تمامی دستگاه ها، گزینه ای بسیار مناسب برای افزایش بهره وری ذهن در عین سرگرم شدن می باشد.


فروت کرفت

fruitcraft

اگر اهل بازی کردن هستید، از این فروت کرفت لذت خواهید برد و جو رقابتی آن بین دوستان خود را دوست خواهید داشت. فروت کرفت دارای گرافیکی بسیار جذاب می باشد که توسط حاذق ترین گرافیست های ایرانی تولید گردیده است. این بازی در دستگاه های مختلف از جمله در سیستم‌های آندروید و آی-او-اس قابل اجراست. بازی به گونه ای طراحی شده است که در ارتباطهای اینترنتی ضعیف نیز مشکلی نخواهد داشت.

رایگان دانلود کنید

دانلود فایل ها و راهنما

bpersia3
فرانش
بنر کانال تلگرام