برنامه شخصی سازی Navigation و Status bars

نیازمند به روت و Xposed Framework
نسخه آنلاک شده

Xstana module نام یک ماژول توسعه داده شده برای شخصی سازی navigation و status bars به صورت بسیار ساده می باشد که این امکان را در اختیار کاربران قرار میدهد تا بتوانند بخش های مذکور را به شکل دلخواه در اورده و آنها را مطابق سلیقه خود مشاهده نمایند.

Xstana module Unlocked

 حتما به موارد زیر توجه داشته باشید:

  • توجه داشته باشید که برای استفاده از این نرم افزار حتما باید گوشی شما روت شده باشد و همچنین به Xposed Framework نیز نیاز خواهید داشت.
  • برای انتخاب کردن statusbar یا navbar theme تنها کافی است بر روی قسمت personalise button دست خود را به سمت راست یا چپ بکشید.

موارد Themable در status bar عبارتند از:

alarm, wifi, signal, bluetooth, gps, battery(NOT YET for AOSP/touchwiz based roms), sync, audio-profile, headset

موارد Themable در navigation bar عبارتند از:

background, scale-type, back, back-ime, home, recent, menu, search, highlight, qmemo(LG), dual window(LG), notification down(LG)

  • این برنامه قابلیت تغییر داد دستورهایی که از قبل برای دکمه های گوشی تعبیه شده است را ندارد!
  • در حال حاضر این نرم افزار بر روی دستگاه های XHDPI و XXHDPI بهتر عمل می کند.

 


خالق یک شهر ایرانی باش

پرسیتی

پرسیتی یک بازی آنلاین در سبک شهرسازی است.
بعد از مدت ها به همراه مشاورتان به سرزمین پادشاهی پدری خود بازگشته اید، و میبینید که جز خرابه ای از‌ آن به جا نمانده! از نیازهای اولیه مردم و کشاورزی شروع کنید و شهر خود را گسترش دهید تا اقتصاد استوار دوران پدری خود را دوباره پابرجا و زنده کنید! تولید و مدیریت کنید، گسترش دهید و کسب کارتان را رونق دهید!

رایگان دانلود کنید

دانلود دنده دو برای اندروید و آیفون

دنده دو

دنده دو یک بازی مسابقه‌ای با کیفیت، پر‌هیجان و با گرافیک بالاست که برای مدت زیادی لذت و هیجان را در آن تجربه خواهید کرد. شما می توانید بیش از ۴۰ خودرو داخلی و خارجی مختلف را انتخاب و به سلیقه خود شخصی سازی کنید و با سفر به شهرهای مختلف ایران با بهترین رانندگان هر شهر به رقابت بپردازید.

دانلود بازی

poker
پیش بینی فوتبال

دانلود فایل ها و راهنما

بنر کانال تلگرام