برنامه شخصی سازی Navigation و Status bars

نیازمند به روت و Xposed Framework
نسخه آنلاک شده

Xstana module نام یک ماژول توسعه داده شده برای شخصی سازی navigation و status bars به صورت بسیار ساده می باشد که این امکان را در اختیار کاربران قرار میدهد تا بتوانند بخش های مذکور را به شکل دلخواه در اورده و آنها را مطابق سلیقه خود مشاهده نمایند.

Xstana module Unlocked

 حتما به موارد زیر توجه داشته باشید:

  • توجه داشته باشید که برای استفاده از این نرم افزار حتما باید گوشی شما روت شده باشد و همچنین به Xposed Framework نیز نیاز خواهید داشت.
  • برای انتخاب کردن statusbar یا navbar theme تنها کافی است بر روی قسمت personalise button دست خود را به سمت راست یا چپ بکشید.

موارد Themable در status bar عبارتند از:

alarm, wifi, signal, bluetooth, gps, battery(NOT YET for AOSP/touchwiz based roms), sync, audio-profile, headset

موارد Themable در navigation bar عبارتند از:

background, scale-type, back, back-ime, home, recent, menu, search, highlight, qmemo(LG), dual window(LG), notification down(LG)

  • این برنامه قابلیت تغییر داد دستورهایی که از قبل برای دکمه های گوشی تعبیه شده است را ندارد!
  • در حال حاضر این نرم افزار بر روی دستگاه های XHDPI و XXHDPI بهتر عمل می کند.

 


فروت کرفت

fruitcraft

اگر اهل بازی کردن هستید، از این فروت کرفت لذت خواهید برد و جو رقابتی آن بین دوستان خود را دوست خواهید داشت. فروت کرفت دارای گرافیکی بسیار جذاب می باشد که توسط حاذق ترین گرافیست های ایرانی تولید گردیده است. این بازی در دستگاه های مختلف از جمله در سیستم‌های آندروید و آی-او-اس قابل اجراست. بازی به گونه ای طراحی شده است که در ارتباطهای اینترنتی ضعیف نیز مشکلی نخواهد داشت.

رایگان دانلود کنید

بازی تمدن بشری اندروید

 بازی تمدن بشری

تمدن بشری ، یک بازی استراتژیک آنلاین بر اساس واقعیت. امپراطوری خود را بسازید ، با همسایگان خود تجارت کنید و با دشمنانتان بجنگید ، عجایب 7 گانه را برای نسل های بعد از خود بسازید و شکوه و قدرت امپراطوری خود را به رخ جهانیان بکشید.

اطلاعات بیشتر

دانلود فایل ها و راهنما

bpersia3
فرانش
بنر کانال تلگرام