جدیدترین نسخه بازی محبوب Zombie Assault:Sniper

نسخه معمولی + نسخه مود شده 

امتیاز در گوگل پلی : 4.3 از 5 و 50 میلیون بار دانلود

Zombie Assault:Sniper بازی چدید اندرویدی از سری بازی های زامبی ها می باشد که در این بازی باز هم همان داستان قدیمی و موضوع مشترک بازی های سبک زامبی یعنی تبدیل شدن انسان ها به زامبی ها اتفاق می افتد . در این بازی شاهد گسترش و شیوع یک ویروس ناشناخته در شهر هستیم که هر انسانی به آن گرفتار شود تبدیل به زامبی های آدم خوار خواهد شد و این زامبی ها سعی در نابودی شهر و سایر انسان های سالم دارند و یا سعی می کنند با انتقال ویروس خود به سایر انسان ها آن ها را هم نیز آلوده این فاجعه غم انگیز کنند . عده ای شهر را ترک کرده و جان سالم به در برده اند و عده ای هم در راه گریختن از شهر به انبوه زامبی ها بر خورد کرده اند و خود را در انواع مغازه ها و انبارها و مخفی گاه ها پنهان کرده اند تا شاید از دست این زامبی ها نجات یابند .  حال این وظیفه شماست که با تمام قدرت تان با این زامبی ها بجنگید و شهر را از هلاکت و نابودی نجات دهید . 

Zombie AssaultSniper

ویژگی ها :

  • گیم پلی بسیار عالی و روان 
  • گرافیک فوق العاده HD و سه بعدی 
  • صداگذاری های پیشرفته 
  • وجود بیش از 16 اسلحه واقع گرایانه در بازی 
  • قابلیت تجهیز قوای مبارزه ای 
  • امکان قوی شدن زامبی ها با دریافت ویروس بیشتر 

برای دانلود جدیدترین نسخه از این بازی Zombie Assault:Sniper فوق العاده به ادامه مطلب همین پست از سایت برترین های اندروید مراجعه نمایید . 


خالق یک شهر ایرانی باش

پرسیتی

پرسیتی یک بازی آنلاین در سبک شهرسازی است.
بعد از مدت ها به همراه مشاورتان به سرزمین پادشاهی پدری خود بازگشته اید، و میبینید که جز خرابه ای از‌ آن به جا نمانده! از نیازهای اولیه مردم و کشاورزی شروع کنید و شهر خود را گسترش دهید تا اقتصاد استوار دوران پدری خود را دوباره پابرجا و زنده کنید! تولید و مدیریت کنید، گسترش دهید و کسب کارتان را رونق دهید!

رایگان دانلود کنید

دانلود فایل ها و راهنما

بنر کانال تلگرام