اپ های منتشر شده در بخش: آموزشی

peppa-pig-sports-day-logo

بازی اموزشی خوک پپا: روز ورزش Peppa Pig: Sports Day  مناسب کودکان با جنبه آموزشی Peppa Pig: Sports Day بازی سرگرم کننده و ساده برای اسمارت فونهای اندرویدی می باشد که بیشتر با جنبه آموزشی و مخصوص کودکان عرضه شده است. این بازی گزینه مناسبی برای والدینی می باشد که به دنبال بازی های سرگرم کننده و کوچک برای فرزندان خود هستند. ویژگی ها: انجام مسابقات دوچرخه سواری پرش از روی موانع در مسابقه دو تجربه پرش های بلند ساخت بستنی خوشمزه با خانم گازل! (بیشتر…)

TMNT-Half-Shell-Heroes

بازی بسیار زیبا و سرگرم کننده TMNT: Half-Shell Heroesیکی دیگر از سری بازی های مجموعه لاک پشت های نینجاگرافیک کارتونی و دیدنی با طراحی های شگفت انگیزگیم پلی مهیج و تلفیقی در سبک آموزشی و پازلیمحصول استودیوی بازی سازی شبکه Nickelodeonفروش با قیمت 3.99 دلار در گوگل پلیاز نزدیک به دو دهه پیش تا کنون شخصیت های لاک پشت های نینجا که با نام اختصاری TMNT معروف شده اند، در میان علاقه مندان به کارتون ها و شخصیت های کارتونی محبوبیت بسیار زیادی کسب کرده اند. کمپانی Nickelodeon به عنوان صاحب امتیاز اصلی این مجموعه…

Fiete-Choice-logo

بازی ذهنی سرگرم کننده Fiete Choiceفروش با قیمت 2.8 دلار در گوگل پلیFiete Choice نام بازی سرگرم کننده با گیم پلی آموزشی برای اسمارت فونهای اندرویدی می باشد که در ان شاهد پازل هایی جذاب و اموزشی خواهید بود که می توانند ذهن شما را به چالش بکشند.ویژگی ها:99 مرحله سرگرم کننده و متفاوتدریافت آپدیت های رایگان و سرگرم کنندهوجود پازل هایی سرگرم کننده و جالبدو حالت بازیوجود تصاویر بسیار زیبااستفاده آسانسرگرم کننده به همراه آموزشیانیمیشن های جالب و جذابوجود افکت های صوتی بی نظیر (بیشتر…)