جدید

دانلود Wps Wpa Tester Premium v5.0.3.6 برنامه تست امنیت وای‌فای

دانلود جدیدترین نسخه پولی برنامه Wps Wpa Tester Premium اندروید جهت تست امنیت WPS مودم وای فای

توسط برنامه Wps Wpa Tester Premium می توانید آسیب پذیری امنیتی مودم و اکسس پوینت خود را بررسی کنید. همچنین اگر مشکل کندی سرعت وجود دارد می توانید توسط این اپ آن را عیب یابی کنید.

یکی از روش های اتصال دستگاه‌ها به مودم و اکسس پوینت بدون وارد کردن رمز وایفای، WPS است. برخی از مودم ها از این قابلیت پشتیبانی می کنند و برخی از کاربران نیاز روزمره به این قابلیت دارند.

اما WPS بعضا آسیب پذیر است و افراد می توانند بدون اجازه شما توسط کدهای پیش فرض به شبکه شما متصل شوند. برای شناسایی این آسیب پذیری و رفع آن می توانید از برنامه Wps Wpa Tester Premium استفاده کنید.

آپدیت

دانلود Bouncer v1.27.1 بهترین ابزار مدیریت دسترسی برنامه های اندروید

دانلود جدیدترین نسخه پولی و کرک شده ابزار مدیریت دسترسی برنامه های اندروید Bouncer – Temporary App Permissions

برنامه Bouncer – Temporary App Permissions یک ابزار بسیار جذاب است که با استفاده از آن می توانید به برنامه ها دسترسی های موقتی بدهید و دسترسی برنامه‌های اندروید را مدیریت کنید. در نسخه های اندروید شش به بعد سیستم عامل دسترسی های محدودی را به برنامه ها اعطا می کند تا بتواند امنیت گوشی شما را تضمین کند. اما این شما هستید که می توانید به برنامه ها مجوز دسترسی به بخش های مختلف گوشی مانند دوربین و مخاطبین را بدهید. گاهی اوقات در هنگام استفاده از برنامه ای مجبور به دادن دسترسی می شوید اما نمی خواهید این دسترسی همیشگی باشد و تداوم پیدا کند. با استفاده از این برنامه این امر امکان پذیر خواهد بود. بدین صورت که با مشخص کردن دسترسی های هر برنامه بعد از دادن دسترسی موقتی به ان برنامه مجددا دسترسی ها را از برنامه می گیرد.

آپدیت

حذف دائم و غیر قابل بازگشت اطلاعات اندروید iShredder 6 Military v6.3.0

دانلود جدیدترین نسخه برنامه حذف غیر قابل بازگشت اطلاعات در اندروید iShredder 6 Military

حذف کامل اطلاعات گوشی با متد های امن 

پیشنهاد می شود فقط در صورت فروش گوشی اندرویدی خودتان و برای امنیت اطلاعات از این نرم افزار استفاده نمایید.

 نرم افزار قابلیت پاک کردن سفارشی یک فایل خاص یا یک Contact و یا یک تصویر خاص را ندارد و اطلاعات به صورت دسته جمعی پاک می شود.

مطمئنا شما هم وقتی قصد فروش و یا ارتقا گوشی اندرویدی خود را دارید اولین و بزرگترین دغدغه ای که از گوشی قبلی تان برایتان به وجود می آید جدا از خاطراتی که با آن داشتید ، معضل ریکاور شدن احتمالی فایل ها و تصاویر خانوادگی و … شما توسط خریدار جدید و یا هر شخص دیگر و دسترسی به آن ها  می باشد.

آپدیت

دانلود برنامه اسنیفر شبکه و تست نفوذ در اندروید Wicap 2. Sniffer Pro v2.8.3

دانلود نسخه مود شده برنامه اسنیفر شبکه و تست نفوذ Wicap 2. Sniffer Pro

Wicap 2. Sniffer Pro برنامه اسنیفر شبکه برای اندروید می باشد که برای دستگاه های روت شده عرضه شده است. توسط این برنامه می توانید امنیت شبکه و پک های ارسال شده در یک شبکه را بررسی و تحلیل کنید. به عنوان مثال اگر به یک شبکه وای فای متصل باشید می توانید packet های رد و بدل شده در این شبکه را رصد و رمزگشایی کنید. استفاده از این برنامه نیازمند به دانش و تخصص در زمینه اسنیف است و برای کاربران آماتور کاربردی ندارد.

ویژگی ها:

  • کنترل های Java GUI مخصوص موتور ARM
  • بهینه سازی صفحه نمایش برای تبلت و گوشی های اندروید
  • دریافت بسته موازی در چند سطح (Wi-Fi، 3G، LTE)

آپدیت

دانلود داک داک گو مرورگر امن اندروید DuckDuckGo v5.132.1

دانلود جدید ترین نسخه مرورگر امن داک داک گو برای اندروید DuckDuckGo Privacy Browser

دنیای اینترنت دنیای ناامنی است و از هر حرکت شما در این دنیا اثری به جا خواهد ماند و افراد سوء استفاده گر می توانند به سایت هایی که شما مشاهده کرده اید یا حتی اطلاعات شخصی شما دست پیدا کنند.این نکته بود که سازندگان برنامه DuckDuckGo Privacy Browser را به فکر انداخت تا برنامه های بسازند برای افزایش امنیت شما در محیط وب و اینترنت.

این برنامه به شما کمک می کند تا امنیت خود را در اینترنت بدون این که حتی خودتان متوجه شوید افزایش دهید. این برنامه می تواند ردیاب های تبلیغاتی که در صفحات مختلف اینترنت به شکل های گوناگون موجود هستند را شناسایی کند و به طور کامل از ارتباط با دستگاه شما مسدود کند. چرا که این برنامه ها با ذخیره فایل هایی رد پای شما را نگه خواهند داشت. سازندگان این برنامه تمامی مواردی که می تواستند امنیت مرورگری شما در اینترنت را به خطر بیاندازند شناسایی کرده اند و سعی خود را برای مسدود سازی آن ها انجام داده اند.

جدید

برنامه تست امنیت شبکه وای فای برای اندروید WPSApp Pro v1.6.60

دانلود نسخه پولی برنامه WPSApp Pro اندروید جهت تست امنیت شبکه وای فای

بهترین ابزار تست هک شدن وای فای و تضمین امنیت شبکه Wifi

WPSApp Pro اندروید نسخه بدون تبلیغات WPSApp است که امنیت شبکه وای فای شما را با استفاده از پروتکل WPS بررسی می کند.

این پروتکل به شما اجازه می دهد تا با استفاده از یک عدد پین 8 رقمی که معمولاً در روتر از پیش تعریف شده است، به یک شبکه وای فای متصل شوید. مشکل این است که پین ​​بسیاری از روترهای شرکت های مختلف مشخص است یا نحوه محاسبه آن قابل حدس زدن است.

این برنامه از این پین ها برای آزمایش اتصال و بررسی آسیب پذیر بودن شبکه وای فای استفاده می کند. چندین الگوریتم شناخته شده را برای تولید پین و برخی پین های پیش فرض پیاده سازی می کند. همچنین کلید پیش فرض را برای برخی از روترها محاسبه می کند. WPSApp Pro به شما این امکان را می دهد که رمزهای عبور WiFi ذخیره شده در دستگاه را مشاهده کنید. قابلیت دیگر این برنامه این است که دستگاه های متصل به شبکه شما را اسکن کرده و کیفیت کانال های WiFi را تجزیه و تحلیل می کند.