آپدیت

دانلود Ethwork Netstat v4.8 برنامه نمایش اطلاعات شبکه در اندروید

جدیدترین نسخه فول و پولی برنامه Ethwork Netstat جهت نمایش اطلاعات شبکه در اندروید

به کمک سیستم عامل اندروید و گوشی خود می توانید به اینترنت و شبکه متصل شده و در آن گشت و گذار نمایید. اما در این میان اطلاعات بخش شبکه ی گوشی شما و اینترنت می توانند برای موارد مختلفی مهم باشند و مورد استفاده قرار گیرند.

برنامه Ethwork Netstat & Network Interfaces به شما کمک می کند تا بتوانید تمامی این اطلاعات را مشاهده کنید. این برنامه تمامی اطلاعات مربوط به شبکه ی شما و همچنین نتورک گوشی را برای شما جمع آوری کرده و در دسته بندی درست و صحیح به شما نمایش می دهد و می توانید اطلاعات مورد نظر خود را به راحتی پیدا نمایید.

آپدیت

دانلود OH Web Browser v7.8.6 مرورگر سبک و امن و خلاقانه اندروید

جدیدترین نسخه مرورگر اوه وب برای انردوید OH Web Browser – One handed, Fast & Privacy

برنامه OH Web Browser – One handed, Fast & Privacy یک مرورگر بسیار کاربردی است که با استفاده از ان می توانید تنها با یک دست به کاوش در دنیای وب بپردازید. کار کردن با گوشی های هوشمند امروزی به دلیل بزرگ تر شدن صفحه نمایش ها بسیار سخت شده است. به گونه ای که برای کنترل کامل به هر دو دست خود نیاز داشته و می بایست به خوبی به صفحه ی گوشی تسلط داشته باشید. اما این مرورگر یک تغییر جذاب برای شما پدید اورده است. شما می توانید با استفاده از ان به راحتی تنها با یک دست از گوشی استفاده کرده و در دنیای اینترنت کاوش کنید. تمامی دکمه های مورد نیاز شما به وسیله ی ژست های لمسی در پایین صفحه قرار داده شده تا بتوانید به راحتی از مرورگر استفاده کنید.

جدید

دانلود Aloha Browser v4.3.1 مرورگر امن و ضد تبلیغ آلوها اندروید

دانلود نسخه جدید مرورگر آلوها بروزر پرمیوم برای اندروید Aloha Browser

پیشنهاد ویژه APKTOPS

Aloha Browser Premium یک مرورگر وب با امکانات کامل رایگان و سریع برای اندروید است که حداکثر حریم خصوصی و امنیت را فراهم می کند. اگر از تبلیغات مزاحم سایت ها خسته شده اید و مدام برای شما نوتیفیکیشن های مزاحم ارسال می شود مرورگر امن و ضد تبلیغ Aloha Browser را امتحان کنید. سرعت، امنیت و حفظ حریم خصوصی این مروگر فوق العاده است.

آپدیت

دانلود WiFi Map v5.4.17 Unlocked برنامه اندروید یافتن وای فای رایگان در دنیا

دانلود برنامه یافتن اینترنت وای فای رایگان و دسترسی به اینترنت WiFi Map Pro — Passwords

اینترنت های رایگان را بیابید و در سفر هایتان از آنها استفاده کنید

نسخه فول و آنلاک شده

کاربرد این برنامه هک وای فای نیست!

WiFi Map Pro — Passwords نرم افزاری برای دسترسی به پسوردهای وای فای برای دسترسی به اینترنت رایگان در سراسر جهان می باشد. این نرم افزار به عنوان محبوب ترین برنامه در زمینه وای فای به حساب می آید که در دسته بندی برنامه های سفری در 40 کشور جهان به عنوان اولین، شناخته می شود.

این برنامه رایگان است اما جهت دانلود تمامی نقاط مشخص شده روی نقشه به صورت آقلاین باید برای برخی شهر ها مبلغ 0.99 دلار پرداخت کنید. خوشبختانه همه شهر های ایران بجز تهران رایگان هستند و به راحتی میتوانید آنها را دانلود کنید و به صورت آفلاین نقاطی که اینترنت رایگان در آنجا وجود دارد را مشاهده کنید.