آپدیت

Instagram Pro v10.30 دانلود اینستا پرو با لینک مستقیم

دانلود اینستا پرو با با قابلیت دانلود ویدئو، ریلز و استوری

دو نسخه مود شده به تفکیک.

نسخه اول جهت نصب به جای اینستاگرام اصلی و رسمی 

و نسخه دوم نصب در کنار اینستاگرام اصلی و رسمی.

در صورتی که نسخه اول را نصب کنید به دلیل مشترک بودن آیدی و اسم نرم افزار

با اینستاگرام اصلی قابلیت نصب نسخه اصلی را ندارید.

اگر قصد نصب و داشتن نسخه رسمی را ندارید ، نصب نسخه اول پیشنهاد می شود.

قطعا همه دیگر این روزها با نرم افزار Instagram این شبکه اجتماعی قدیمی و بسیار پرطرفدار آشنا هستند. در کنار لذت هایی که این شبکه اجتماعی برای هر کاربر اندرویدی دارد، یک سری محدودیت هایی از طرف اینستاگرام دانلود شده که میتواند از میزان این لذت برای هر کاربر بکاهد. به عنوان مثال در اینستاگرام فقط میتوانید تصاویر و ویدیوها را ببینید و قابلیت دانلود و ذخیره کردن آن ها را ندارید. یا استوری افراد را می بینید ولی دلتان نمیخواد که آن ها از این موضوع با خبر شوند اما اینستاگرام نسخه اصلی گزینه ای برای رفع این محدودیت ها ندارد! امروز یک نسخه اینستاگرام مود شده با نام اینستا پرو Instagram Pro به شما معرفی میکنیم که تمام کم و کاستی های اینستاگرام اصلی در آن رفع شده است. در ادامه به ویژگی های اصلی آن به زبان فارسی به صورت مختصر اشاره می کنیم.

آپدیت

دانلود اینستاگرام اندروید Instagram v301.1.0.33.110 (آپدیت جدید)

دانلود اینستاگرام اندروید Instagram نسخه جدید و نهایی برای همه دستگاه‌ها.

توجه: نسخه‌های منتشر شده در APKTOPS نسخه نهایی و Final اپ اینستاگرام است و نسخه آلفا و بتا نیست.

اینستاگرام – Instagram به عنوان بزرگترین شبکه اجتماعی به اشتراک گذاری تصویر و ویدئوهای کوتاه به حساب می آید که موفق به جذب طرفداران بسیار زیادی از ایران شده است. Instagram، بعد از فیس بوک، به عنوان دومین شبکه اجتماعی محبوب در بین کاربران شناخته می شود.

Instagram توسط کمپانی فیس بوک خریداری شده است و کاربران بسیاری در سراسر دنیا و ایران از آن استفاده می کنند. در حال حاضر برنامه Instagram محبوبترین شبکه اجتماعی در بین کاربران ایرانی است و اکثر ایرانی های سرشناس دارای صفحه مخصوص خود در این شبکه هستند.

دانلود ویدئو ها و استوری های اینستاگرام تنها با نسخه های مود شده اینستاگرام پلاس امکان پذیر است.