آپدیت

ES File Explorer Premium Vip v4.4.1.4 دانلود بهترین فایل منیجر اندروید

دانلود جدیدترین نسخه فول و پرمیوم فایل منیجر ای اس اندروید

  ES File Explorer File Manager Premium VIP

بهترین فایل منیجر اندروید 

نسخه VIP و فول آنلاک

فایل منیجر ES File Explorer File Manager یکی از محبوب‌ترین برنامه های مدیریت فایل اندروید است. این فایل منیجر به عنوان پر کاربر ترین برنامه مدیریت فایل برای اسمارت فون‌های اندرویدی شناخته می شود و امکانات زیادی دارد.

آپدیت

دانلود برنامه فایل منیجر اندروید تی وی File Manager Pro TV USB OTG v5.1.0

دانلود AnExplorer بهترین فایل منیجر برای اندروید تی وی و اندروید باکس File Manager Pro TV USB OTG

شناسایی راحت یو اس بی و OTG

قیمت این اپ در پلی استور 10 دلار است!

برنامه های مختلفی برای سیستم عامل اندروید ساخته و منتشر می شوند که می توانند در دستگاه های مختلفی اجرا شوند. اما برخی برنامه ها قابلیت های بیشتری دارند و شما می توانید از ان ها بر روی هر دستگاه اندرویدی از گوشی تا تلویزیون استفاده کنید.

برنامه File Manager Pro TV USB OTG که با نام AnExplorer نیز شناخته می شود یک ابزار بسیار کاربردی است که با استفاده از آن می توانید به راحتی فایل های گوشی خود را مدیریت کنید. همان طور که از نام این برنامه نیز پیداست امکانات متعددی را در خود جای داده است و می توانید از ان بر روی دستگاه های مختلف بهره ببرید.

شما می توانید بر روی گوشی ها یا تبلت ها و حتی تلویزیون های اندرویدی برنامه را اجرا کرده  و حافظه ی ان ها را مدیریت کنید. تمامی فایل های روی حافظه با پشتیبانی از فرمت های مختلف برای شما دسته بندی خواهند شد و شما می توانید تمامی امکانات پایه ی برنامه های فایل منیجر را در دسترس خود مشاهده کنید.