آپدیت

دانلود Math Scanner Pro v10.0 برنامه حل مسائل ریاضی با دوربین

دانلود Math Scanner – Math Solutions Pro v10.0 برنامه حل مسائل ریاضی با دوربین

Math Scanner – Math Solutions Pro یک برنامه کاربردی حل مسائل ریاضی با راه حل برای دانش آموزان دبیرستانی و دانشجویان است. این برنامه قادر است معادلات ساده و پیچیده ریاضی را حل کند. کافیست مسلئه را با دوربین گوشی اسکن کنید و منتظر پاسخ و نمایش راه حل آن باشید.

حل توابع fx و مشتق، حل انتگرال ساده و چندگانه، مثلثات، توابع چندگانه، ماتریس، رسم نمودار تابع و … با این اپ امکان پذیر است.

جدید

دانلود CalcKit All in One Calculator Premium v4.3.0 ماشین حساب همه کاره

دانلود نسخه جدید CalcKit All-In-One Calculator پرمیوم ماشین حساب همه کاره اندروید

CalcKit: All-In-One Calculator یک ماشین حساب همه کاره اندروید است. با نصب این برنامه دیگر نیازی به نصب چندین اپ ماشین حساب ندارید. این برنامه با بیش از 150 عملگر محاسباتی و مبدل یکی از بهترین اپ هاب ماشین حساب اندروید محسوب می شود. CalcKit مجموعه ای ساده اما قدرتمند از ماشین حساب ها و مبدل های ریاضی، الکترونیک، امور مالی و غیره است. از محاسبات ساده گرفته تا تبدیل واحد و ارز، محاسبه درصد، نسبت ها، مساحت، حجم و غیره … را انجام می دهد.

آپدیت

دانلود Electrical Calculations PRO v8.2.5 نرم افزار محاسبات برق در اندروید

دانلود برنامه ماشین حساب انجام محاسبات برق و الکترونیک در اندروید Electrical Calculations

نسخه Pro برنامه

نرم افزار محاسبات برق Electrical Calculations نرم افزاری برای محاسبات رشته تخصصی برق می باشد. با نصب این نرم افزار در گوشی همراهتان، می توانید هر زمان که لازم داشتید با استفاده از گوشی، محاسبات را به سادگی انجام دهید. نکته جالب در مورد این برنامه، پشتیبانی از زبان فارسی می باشد. به این صورت که شما می توانید محیط برنامه را فارسی کنید!

Electrical Calculations PRO بهترین اپلیکیشن در بخش برق است، محاسبات زیادی دارد که می تواند به شما در کارتان کمک کند. اگر در رشته برق تخصص دارید این برنامه برای شما مناسب است. نرم افزار محاسبات برق در اندروید از زبان فارسی نیز پشتیبانی می کند.

آپدیت

دانلود HiPER Calc Pro v10.0.4 ماشین حساب مهندسی اندروید

دانلود نسخه جدید پولی و کرک شده ماشین حساب مهندسی برای اندروید HiPER Calc Pro

HiPER Calc Pro یک ماشین حساب قدرتمند برای اندروید است که بیش از 100 عملگر ریاضی و 9 عملگر توان ها را دارد و تقریبا تمام نیاز های شما از یک ماشین حساب قدرتمند را برطرف میکند. نرم افزاری که در یپش رو دارید برای محاسبات شاخه های مختلف ریاضی کاربرد دارد و همچنین در آن قابلیت نوشتن عبارات ریاضی و محاسبه و مشاهده نتیجه آن ها را دارید. از دیگر قابلیت های این برنامه حالت مشاهده مختلف آن برای گوشی های کوچک، متوسط و تبلت ها است. صفحه نمایش چند گانه آن میتواند برای شما تاریخچه محاسبات شما را نشان دهد و از طرفی تم های گرافیکی جذاب آن از خستگی شما هنگام کار با آن میکاهد.

آپدیت

ماشین حساب مهندسی پیشرفته اندروید TechCalc+ Scientific Calculator v4.9.9

برنامه ماشین حساب حرفه ای و مهندسی اندروید TechCalc+ Scientific Calculator

نسخه پولی و کرک شده

نرم افزار TechCalc+ Scientific Calculator برنامه ای جذاب و مفید در بخش برنامه های کاربردی است که توسط تیم توسعه roaming squirrel طراحی و منتشر شده است. ماشین حساب مهندسی TechCalc+ شامل 12 حالت محاسبه در یک برنامه + یک بخش مرجع مفید است که شامل 22 حالت محاسبه اضافی به علاوه تعداد زیادی از اطلاعات مفید است.

آپدیت

دانلود برنامه ماشین حساب پیشرفته اندروید ClevCalc Premium v2.19.6

دانلود ماشین حساب فوق پیشرفته و کامل اندروید ClevCalc – Calculator نسخه جدید و پرمیوم

با بیش از 50 میلیون بار دانلود از گوگل پلی

محاسبات، تبدیل واحد، تبدیل ارز، محاسبه درصد و تخفیف و …

“ماشین حساب” به عنوان یک ابزار ضروری در گوشی های موبایل کاربرد دارد. در طول روز بسیاری اوقات پیش می آید که برای انجام محاسبات مختلف نیازمند ماشین حساب می باشید که اگر به ماشین حسابی قدرتمند و حرفه ای دسترسی داشته باشید، به طبع محاسبه هایتان راحت تر و صحیح تر خواهد بود! ClevCalc – Calculator یکی از بهترین ماشین حساب های پیشرفته اندروید است که هر قابلیتی که فکرش را بکنید در آن وجود دارد.

نصب این ماشین حساب فوق پیشرفته اندروید شما را از نصب دیگر اپ ها بی نیاز خواهد کرد و ما نیز تمام اپ های قدیمی ماشین حساب را از سایت حذف کرده ایم!

هر چند ماشین حساب پیش فرض اندروید برای انجام محاسبات ساده مناسب است اما اگر به یک ماشین حساب حرفه ای نیاز دارید ClevCalc مورد پیشنهاد ماست.

جدید

Mathway – Math Problem Solver v3.3.33 دانلود ماشین حساب مهندسی با راه حل

 ماشین حساب مهندسی پیشرفته با قابلیت حل انتگرال به صورت آفلاین

و نمایش جز به جز راه حل مسلئه ها
بهترین و حرفه ای ترین ماشین حساب اندرویدی دنیا

Mathway یک ماشین حساب فوق العاده برای گوشی های اندرویدی است که بسیار قدرتمند و حرفه ای و با قابلیت محاسبات سنگین ریاضی را دارد. این نرم افزار بسیار قدرتمند قابلیت حل محاسبات ریاضی مانند  جبر، مثلثات، جبر پیشرفته، آمار، حد، جبر خطی و انتگرال را دارد. نصب این ماشین حساب را به تمامی دانشجویان و مهندسین توصیه می کنیم. در نسخه معمولی این برنامه قابلیت نمایش حل مراحل وجود ندارد اما در نسخه پرمیوم تمامی راه حل ها به شما نمایش داده می شود و برنامه نیز به صورت آفلاین در می آید.

اگر شما هم به دنبال یک ماشین حساب مهندسی و حرفه ای همه فن حریف می گردید پیشنهاد می کنیم به هیچ وجه این برنامه را از دست ندهید. این نرم افزار قدرتمند توانسته در گوگل پلی هم بسیار محبوب شده و امتیاز بسیار خوبی را به خود اختصاص دهد.

قابلیت های محاسباتی برنامه:

  • مسائل ریاضیات پایه و کلیه توابع
  • مسایل جبر، لگاریتم، ماتریس و جبر پیشرفته
  • مثلثات
  •  حساب دیفرانسیل و انتگرال
  • آمار
  • المان های محدود
  • جبر خطی
  • شیمی
  • رسم گراف