( این پست در صورت عذرخواهی سایت اندرویدکده  برداشته می شود )

درود

ضمن عرض پوزش از کاربران و حامیان سایت برترین های اندروید بابت مشکلات سرور در طی ساعات گذشته  به علت تغییراتی اساسی در سرور سایت و بخش فروم برای رفاه هرچه بهتر کاربران و افزایش سرعت دانلود سرورها هم اکنون برای شروع دوباره ابتدا طبق درخواست بسیاری از کاربران و حامیان سایت  و تصمیم  کادر مدیریتی سایت برترین های اندروید قصد رونمایی از حقایقی را داریم که طبیعتا دیدن و باور آن برای سایت اندرویدکده معروف به ” کپی کده ” و کاربران این سایت بسیار زرد و پرحاشیه تلخ و سخت خواهد بود

( ناگفته  نماند مدیریت سایت برترین های اندروید قبلا به کپی کده گوشزد کرده و اخطار داده بود که دست از حاشیه سازی بردارید وگرنه کاری خواهیم کرد که احتیاج به عذرخواهی پیدا خواهید کرد! اما این سایت پیوسته به اراجیف خود درباره سایت برترین های اندروید ادامه و اساس آبرو ریزی خودش را فراهم کرد)

copykade

همان طور که مستحضرید روزانه تعداد زیادی از پست های سایت برترین های اندروید توسط اکثر وب سایت ها و فروم های ایرانی کپی برداری می شود. همان طور که قبلا هم گفته بودیم ما با کپی از مطالب با ذکر منبع و در مواردی حتی بدون ذکر منبع مشکلی نداشته و نداریم اما داستان از آن جا شروع می شود که تعدادی از سایت های ایرانی از برترین های اندروید کپی می کنند و برترین های اندروید را  به کپی برداری متهم می کنند!

همان طور که کاربران مستحضر هستند یکی از حاشیه ساز ترین سایت های اندروید ایرانی یعنی اندرویدکده و با نامی زیباتر کپی کده با فواصل زمانی کوتاه مطالب سایت برترین های اندروید را کپی کرده و بر روی سایت خود منتشر می کند سپس در بخش نظرات پست های کپی شده اراجیفی را نسبت به سایت برترین های اندروید با نام های کاربری مختلف منتشر کرده و یا با دستکاری اعداد و ارقام بازدید طوری که دیده شده یک پست در عرض کمتر از 10 دقیقه به 50 هزار بازدید رسیده و یا با دستکاری در تاریخ پست ها و عقب انداختن پست هایی که مربوط به معرفی امروز برترین های اندروید بوده است سعی در انحراف ذهن کاربران را دارند.

پس تصمیم گرفته شد برای اولین و آخرین بار به همراه یک مدرک ویدیویی با سیاست کپی برداری این سایت بسیار حاشیه ساز و کذب گو ، آشنا شوید . این ویدیو از نسخه جدید یک بازی که یک معرفی اختصاصی سایت برترین های اندروید در ایران بود و خیلی زود توسط این سایت متقلب کپی شد و سپس برترین های اندروید متهم شد به کپی برداری، تهیه شده است و این فقط و فقط یک مورد از کپی برداری این سایت است.

ویدیو بدون شرح است و با مشاهده آن حقایق برای تمام کاربران روشن خواهد شد و کاربرانی که مورد معرفی شده را از سایت کپی کده و apktops دانلود کرده اند می توانند خودشان همه چیز را در فایل دانلودی خودشان چک کرده تا پرده ها کنار رفته و حقایق آشکار شده و صحت گفته های ما اثبات شود!  متاسفانه از زمان کسب رتبه نخست سایت برترین های اندروید در جشنواره وب ایران سال گذشته ، رفتاری بسیار بچه گانه و حسادت آمیز از طرف این سایت یعنی کپی کده و یک سایت حاشیه ساز ایرانی دیگر با نام موژیروید ( چینی روید ) با ما شروع شد و نمی دانیم واقعا مشکلات این سایت ها با برنده شدن ما در جشنواره ای که حتی ریالی را به جیب ما وارد نکرد چیست! و حتی این سایت به نتایج مردمی نیز خرده گرفت و پستی انتقاد آمیز در این لینک بر علیه apktops منتشر کرد!!!

اما باشد که با دیدن این فیلم اساس تحریم این سایت ها که در حق ما ، شما ،  و تمام ایران ظلم می کنند را فراهم آورید . ناگفته نماند کپی کاری سایت  چینی روید و همچنین تقلید از عناوین و تیترهای سایت برترین های اندروید  مانند قیمت و امتیاز در گوگل پلی که کاربران بارها آن را برای ما عنوان کرده اند همچنین کپی بازی های مارکت موژیوان به صورت تک تک و بدون کوچکترین زحمتی برای تست ( حتی اگر بپرسید زبان چینی بازی از چه قسمتی عوض می شود جواب می گیرید بگردید در منو پیدا خواهید کرد!!! ) با توضیحات ترجمه شده از گوگل پلی و اولین اولین کردن  و اعلام عناوینی چون کپی برداری ممنوع! و قرار دادن apktops در منگنه نیز برای تمام کاربران پر واضح بوده و هست در صورتی که ما خودمان سورس این بازی ها یعنی مارکت موژیوان را در اختیار کاربران قرار داده ایم و همچنین و رقابت غیر دوستانه و ناسالم با سایت برترین های اندروید ( نسخه جدید پست معرفی شده در برترین های اندروید این بار تنها در …  و به زودی در apktops ) نیز از مسایل حاشیه ای دومین سایت حاشیه ساز است که برای همگان آشکار است.

      مشاهده مدرک ویدیویی کپی برداری سایت کپی کده در کانال آپارات 

دانلود مدرک ویدیویی  کپی برداری سایت کپی کده با حجم 27 مگابایت

   APKTOPS مثل هیچکدام!

=========================================

بیانیه جدید سایت متقلب ” اندرویدکده ”  برای ماست مالی کردن سوتی و گاف داده شده : فایل دیتا را کاربران برای ما ایمیل کرده بودند و ما اطلاعی از تبلیغات نداشتیم !!!

 دقت نمایید حالا اندرویدکده با آن همه دب دبه و کب کبه محتاج شده است به فایل یک کاربر!

و بازی هم 2 روز بر روی سایتشان بوده و مقارن با این پست ما از وجود تبلیغات با خبر شدن!!!!

ضمنا بازی با در نظر گرفتن فرضیه کذب بالا پس از ما معرفی شده بوده ولی باز هم قید شده بوده است که ما از این سایت زرد کپی برداری کرده ایم!!!!

بهتر است بدانید باعث افتخار ماست که برترین های اندروید منبع و سورس سایت های اندرویدی در ایران است.