امروزه با افزایش کاربران شبکه های اجتماعی از جمله تلگرام که سرآمد و پرچم دار پیام رسان هاست این نیاز به روز به روز در حال زیاد شدن است. شاید عمده ترین دلیل بوجود اومدن این نیاز ، اعتماد مردم به خرید آنلاین و پرداخت اینترنتی باشه.

تا همین دو یا سه سال پیش کمتر کسی رو پیدا میکردید که خرید هاشو از اینترنت انجام بده! اکثر مردم این کار رو بسیار خطرناک میدانستند و از انجام اون اجتناب میکردند. ولی الان خوشبختانه به لطف اعتماد ایجاد شده حتی خرید اقلام مصرفی روزانه ی منزل هم بصورت اینترنتی انجام میشه. رو آوردن و آشتی مردم با اینترنت و شبکه های اجتماعی و به تبع آن ، زیاد شدن فروشگاه های اینترنتی مخصوصا در تلگرام که بستری فوق العاده برای ارائه محصول و محتواست باعث شده تا نیاز به افزایش ممبر تلگرام افزایش پیدا بکنه.

ولی خب سوال اصلی که خیلی ها دارند اینه که چه نوع ممبری برای من مناسبه؟

ابتدا انواع اون رو نام میبریم و مختصر توضیح میدیم

1-  فیک : اکانت هایی هستند که صاحبان اونها افراد واقعی نیستند و در کانال اجباراً اد میشن و آمار اعضای کانال رو بیشتر میبرند و به کانال اعتبار میبخشند. از فواید ممبر فیک میشه به ماندگاری دائمی ، عدم ریزش و ارزون بودنش اشاره کرد.

2-  واقعی اد اجباری : ممبرهایی واقعی ، ایرانی و فعالی هستند که دارای بازدید هستند و بصورت اجباری (ناخواسته) در کانال اد میشن .

3-  واقعی پاپ آپ : ممبر ها واقعی ، صد درصد ایرانی و فعال با بازدید بالا هستند که پس از مشاهده ی تبلیغی که مما از کانال شما برایشا میفرستیم با اختیار خود وارد کانال شما میشوند  و کمترین ریزش رو در بین روش های ممبرگیری دارند. خرید ممبر

 هر کدام برای چه کسانی مفید و موثر است ؟

برای خرید ممبر تلگرام چه ممبری مناسب است!؟

 فیک : برای تمامی کانال ها مفیده و به کانال اعتبار میبخشه ، مکمل ممبر واقعیه و باعث میشه تا ممبر های واقعی ای که بعدا اد میشن ریزش کمتری داشته باشند.

واقعی اد اجباری : این نوع ممبر برای کانال هایی که تولید محتوا میکنند و خدمات رایگانی رو ارائه میدهند مناسب است . مثل : اخبار ، طنز ، مطالب جالب ، دانستنی ها و …

واقعی پاپ آپ : با کیفیت ترین نوع خرید ممبر که برای کانال های فروشگاهی بسیار مناسب است و واقعا جواب میدهد زیرا که ممبر ها با اختیار خودشون به کانال شما میپیوندند و قطعا کسی که در کانال فروشگاهی عضو شود قصد خرید دارد . همچنین برای کانال هایی که قصد دارند ممبر های باکیفیت و فعال دریافت کننن یا از این هم پیش تر بریم ، کانال هایی که قصد دریافت ممبر برای گروهشان از طریق کانال مربوطه دارند بسیار مناسب و عالی است بطوری که امتحانش برای حداقل یک بار را به شما توصیه میکنم !

توصیه ی ما این است که قبل از خرید هر نوع ممبر واقعی، ابتدا ممبر فیک سفارش بدید تا آمار کانال بالاتر برود و کانال اعتبار بگیرد. اگر سوالی دارید هفت روز هفته در هر ساعت از شبانه روز در خدمت شماست.

 ممبرساز

Membersaz.com