وقتی فصل تغییر می‌کند، شما هم می‌توانید برنامه های جدیدی برای خودتان تنظیم کنید. یکی ازمهم ترین برنامه‌ها می‌تواند سفر باشد. سفر به مقاصد گردشگری جذاب که شاید در فصل‌های دیگر کمی گران باشند، اما در این فصل با قیمت مناسب ارائه شده باشند. به فهرست بهترین مقاصد گردشگری نگاهی بیاندازید و با مناسب‌ترین آنها همراه شوید.

سفر به دنیای موسیقی و فرهنگ اروپایی با تور صربستان

سفر با تور صربستان ، سفری اروپایی است که با ورود به بلگراد، شهری زیبا در کنار دانوب شروع می‌شود و حسابی به شما خوش می‌گذرد. بلگراد یکی از شهرهای صمیمی شبیه به استانبول است. هم در قسمت‌های تاریخی لذت می‌برید و هم به بخش‌های مدرن می‌رسید.

سفر به دنیای موسیقی و فرهنگ اروپایی با تور صربستان

پیاده‌روی بر روی سنگفرش‌های خیابان و تماشای کلیساهای زیبا را از دست ندهید و به بهترین کافه‌های بلگراد سر بزنید. در هر خیابانی از این منطقه که بروید دست کم یک کافه وجود دارد که گروهی در کنار آن موسیقی می‌زنند و گروهی دیگر پایکوبی می‌کنند حتما زمانی را در آنجا بگذرانید و از معاشرت با مردم لذت ببرید. کیک بخورید و یا ساندویچ‌های محلی به همراه نوشیدنی خنک سفارش دهید و با مردم شهر گفت‌وگو کنید.

یکی از دیدنی‌های بلگراد، معماری‌های شگفت انگیز شهر است. یکی از مشهورترین آنها ساختمانی است که اولین زن معمار صربستان ساخته است. بنابراین با کمک راهنمای فارسی زبان آژانس مقتدر سیر حتما فرصتی بگذارید و یکی از بهترین کارهای او که  کلیسای سنت الکساندر نوسکی است را ببینید و با نبوغ و تلاش این زن صرب از نزدیک آشنا شوید.

فرصت خوبی است که صربستان را در پاییز و در آرامش ببینید و اسیر زیبایی‌های رنگارنگ آن شوید. پس به وب سایت مقتدر سیر سر بزنید و تور خود را انتخاب کنید.

اقامت در بوتیک هتل‌های ساده و ارزان با تور باکو

تور باکو، سفری بسیار ساده و ارزان است که شما را به شهری با فرهنگی بسیار نزدیک به ایران می‌رساند و با امکانات و هنری روبه‌رو می‌کند که به چشم شما آشنا و دلنشین می‌آید. اتفاقا اینجا جایی است که علاوه بر ارزانی و مقرون به صرفه بودن به شما حق انتخاب‌های مختلفی می‌دهد. می‌توانید در اقامتگاه‌های ساده‌ای بمانید که از هر هتلی برای شما جذاب‌تر و دلنشین‌تر هستند.

بوتیک هتل‌ها از همین دست انتخاب‌هاست که اتفاقا در پاییز طلایی آذربایجان بسیار ارزان‌تر هم قیمت‌گذاری می‌شوند و انتخاب خوبی برای مسافران به نظر می‌رسند. بوتیک هتل پسیج که در یک ساختمان تاریخی و لوکس درست در مرکز شهر است، یکی از مشهورترین آنهاست، که فاصله‌ی ۱۰ دقیقه‌ای آن با میدان فواره و ایچری که از مهم‌ترین جاذبه‌های گردشگری باکو هستند مورد توجه توریست‌هاست. این بوتیک هتل در میان توریست‌ها بسیار محبوب است و در نظرسنجی از همه‌ی آنها رتبه‌ی یک را به‌دست آورده است.

باکو دیدنی‌های هنری و فرهنگی بسیاری دارد که شما باید برای تماشای آنها برنامه‌ریزی کنید. مثل همه‌ی مقاصد توریستی موزه ملی آذربایجان از مهم‌ترین مراکز دیدنی شهر است. ساختمانی به سبک ایتالیایی زمان رنسانس که بیش از ۳۰۰ هزار قطعه اثر هنری را در خود جای داده است.

در فهرست برنامه‌هایتان حتما به بازارهای سنتی باکو هم سر بزنید و با مردم محلی معاشرت کنید واز سادگی و مهربانی آنها لذت ببرید. بنابراین حتما به «تازه بازار باکو» سر بزنید. این بازار بزرگ‌ترین بازار باکو است که به گفته محلی‌ها قدمتش به بیش از ۷۰ سال پیش بر می‌گردد، یعنی از زمان اتحادیه شوروی سابق تا امروز پا برجا مانده است.

سفر به باکو نیازی به ویزا ندارد و شما کافی است با نگاهی به وب سایت مقتدر سیر،‌بهترین برنامه‌ی سفر را انتخاب کنید و برای تعطیلات مسافر تور باکو شوید.

رویارویی با فرهنگی هزار ساله‌ی آسیایی با تور چین

تور چین ، رویارویی با عجایب گردشگری دنیاست. شما در واقع به یکی از مهم‌ترین نماد فرهنگ آسیا و البته مدرن‌ترین شهرهای این قاره وراد می‌شوید. پکن که ابتدایی‌ترین مقصد شما برای سفر است. شهری است با دیدنی‌های فراوان که اگر هر روز را به‌خوبی برای این سفر برنامه‌ریزی نکنید ممکن است در انتها فرصت کافی برای دیدن جذابیت‌های هنری، فرهنگی و تاریخی‌اش به‌دست نیاورید.

رویارویی با فرهنگی هزار ساله‌ی آسیایی با تور چین

حتما تماشای دیوار بزرگ چین که اصلی‌ترین برنامه‌ی سفر شماست را از دست ندهید. اگر مسافر آژانس مقتدر سیر باشید به همراه راهنمای فارسی زبان در بهترین زمان و در خوشگل‌ترین روزهای طلایی پاییز راهی این شگفتی معماری و تاریخی دنیا می‌شوید و از بالای آن بهترین و جاودانه‌ترین تصاویر سفرتان را ثبت می‌کنید. البته چون این دیوار ۸۸۵۱ کیلومتر طول دارد، باید تصمیم بگیرید از کدام بخش آن بازدید کنید. یکی از مهم‌ترین بخش‌های این دیوار Badaling است در این قسمت یک تله کابین وجود دارد که امکان بازدید از دیوار چین با نمای پانوراما را برای گردشگران فراهم می‌کند و زیباترین مناظر از جنگل‌های انبوه و کوه‌های سر در مه از همون زاویه دیده می‌شود.

میدان تیانانمن و شهر ممنوعه هم از دیگر جذابیت‌های پکن است که نباید از قلم بیاندازید. اینجا دنیای هتل‌های لوکس و ۵ستاره است. شما در فصل پاییز با قیمتی متفاوت و ارزان‌تر از فصل‌های شاوغ می‌توانید این هتل‌ها را انتخاب کنید و اقامتی جالب و دوست‌داشتنی را در آنها داشته باشید.

مقصد بعدی شانگهای است که شما واردی دنیایی مدرن و پر از آسمانخراش‌های بلند و برج‌های شیشه‌ای سر به فلک کشیده می‌شوید. یکی از بزرگترین نشانه‌های این شهر که اتفاقا از جاذبه‌های گردشگری هم هست، مرکز تفریحی «بوند» است

بوند، احتمالا برای ساکنان شهر اصلا جذاب نیست، اما برای گردشگران دیدنی و تماشایی است چرا که درست در سمت چپ اسکله این مرکز تفریحی، ساختمان‌های قدیمی اروپایی شانگهای به جا مانده از دوران استثمار قرار گرفته و در سمت راست آسمان‌خراش‌های بلند.

نماد این شهر طلوع خورشید جذابی دارد که معمولا عکس‌های آن کارت پستال‌های معروفی از چین است. شما برای سفر به چین پس از ارایه مدارک به کارشناس‌های آژانس مقتدر سیر برای اخذ ویزای چین می‌توانید تور پکن را به تنهایی و یا تورهای ترکیبی چین را انتخاب کنید و مسافر آن شوید.

تفریح و خوشگذارانی در قدیمی‌ترین بندر ترکیه با تور کوش آداسی

مسافر تور کوش آداسی شدن، یعنی استراحت و آٰرامشی تابستانی در پاییز. همین که به این بندر جذاب و دیدنی می‌رسید باید بدانید که به یکی از مشهورترین شهرهای ترکیه قدم گذاشته‌اید که در تاریخ ترکیه از اولین مراکز شهرنشینی آن یاد می‌شود. بناهای تاریخی با قدمت ۵۰۰۰ ساله‌ای در کناره‌ی بندر دیده می‌شود که تماشای آن برای هر گردشگری جذاب است.

اما واقعیت این است که شما که مسافر پاییز کوش آداسی هستید، پیش از تماشای این بناهای تاریخی میهمان لوکس‌ترین هتل‌های چهار ستاره و یا پنج ستاره‌ای می‌شوید که امکانات و تجهیزات جذاب آنها برای سرگرمی و تفریج دل شما را برده است.

در پاییز قیمت‌ها شکسته می‌شود و شما می‌توانید با مقرون به صرفه‌ترین هزینه‌ی سفر میهمان لوکس‌ترین هتل‌های کوس آداشی شوید. اصلا از تغییرات دمایی در پاییز دلهره نداشته باشید. چرا که تجهیزات گرامیشی در این هتل‌ها آنقدر پیشرفته است که شما می‌توانید از امکانات آبی و ورزش‌های و سرگرمی‌های ساحلی آنها همانند تابستان استفاده کنید.

این فصل، زمان خوبی هم برای خرید است. به مرکز خرید اسکلا نووا بروید و بعد از تماشای فروشگاه‌های مشهور و پرطرفدار برندهای اروپایی و آمریکایی، از حراجی‌های آنها خرید کند. فراموش نکنید در طبقات بالای آن منظره‌ی دریا و غروب خورشید را هم تماشا کنید.

البته اگر از خرید لذت نمی‌برید وقتی را برای پیاده‌روی در اسکله بگذارید و بعد از لذت بردن از هوای مرطوب و خنک در کافه‌های ساحلی با نوشیدنی خنک و با قهره به همراه باقلوای ترکی پذیرایی کنید.

سفر به کوش آداسی ساده است، کافی است چمدان ببندید و با برنامه‌های تور کوش آداسی مقتدر سیر هماهنگ شوید.

سفری لوکس در ناشناخته‌ترین مقصد گردشگری با تور ویتنام

ویتنام کشوری است که به تازگی راه‌های ورود به آن باز شده است و گردشگران مشتاق به سوی آن حرکت کرده‌اند. اینجا مقصدی ویژه‌ای برای گردشگران اروپایی است و لذت اقامت و استراحت در ساحل‌های آنها بسیار جذاب و شنیدنی است.

سفری لوکس در ناشناخته‌ترین مقصد گردشگری با تور ویتنام

انتخاب سفر به ویتنام در فصل پاییز هم هوشمندانه است، چرا که هوای گرم و معتدل آن در این روزها دلنشین‌تر است و امکان استفاده از سرگرمی‌ها و ورزش‌های آبی را بیشتر می‌کند. در حقیقت شما در فصل پاییز تصمیم می‌گیرید که تور لوکس و لاکچری را تجربه کنید که شاید این امکان در فصل‌های پرطرفدار و شلوغ وجود نداشته باشد.

سفر به ویتنام سفری لوکس است،‌چون شما در لوکس‌ترین هتل‌های چهارستاره و یا پنج ستاره مقیم می‌شوید و حتی می‌توانید در برخی از برنامه‌های تور مقتدر سیر یک‌ شب را در کشتی کروز با امکانات و خدمات لوکس و لاکچری اقامت کنید.

فراموش نکنید که تجربه‌ای بی‌نظیر برای پاییزتان می‌سازید و شاید دیگر تکرار نشدنی باشد. البته نگران نباشید اگر هم خیلی به سفری لوکس و اقامت در کشتی کروز علاقمند نیستید می‌توانید با راهنمای فارسی زبان آژانس همراه باشید و در «هوشی مین» مهم‌ترین و تاثیرگذارترین شهر این کشور از جاذبه‌های گردشگری آن دیدن کنید. بقایای مانده از معماری گذشته و دوران استعمار، تا تلاش برای استقلال و خودکفایی به خوبی به یادگار مانده و بسیار هم دیدنی است.

می‌توانید با کمک کارشناس‌های آژانس مقتدر سیر مدارک اخذ ویزای ویتنام را جمع‌آوری و پس از دریافت آن برای سفر با تور ویتنام برنامه‌ریزی کنید.

منبع : ویرلن