سیزده روز زندگی 13 DAYS OF LIFE

13 DAYS OF LIFE عنوان یک بازی جدید اما محبوب در راستای موضوع داستانی غمگین و تاثیر گذار در سبک بازی های ماجراجویی و دو بعدی است که توسط کمپانی بازی سازی THIRTEENDAYS برای سیستم عامل های هوشمند اندرویدی طراحی و ارائه شده است. در همین ابتدا گفتنی است که این بازی شما را در دل داستانی غمگین غرق خواهد کرد که در ان باید، در نقش مارک که پس از ترک کردن زادگاهش و بعد از مرگ والدینش به شهری جدید سفر کرده است، کمک کرده و او را در محل کار و محیط زندگی اش مدیریت کنید.

13 DAYS OF LIFE

ویژگی ها:

  • قابلیت ماجراجویی در موقعیت های متفاوت و مکان ها متنوع و جالب
  • امکان قرارگیری در نقش اول بازی و ایفای نقش به عنوان اول شخص
  • دارای داستان جذاب و گیرا و استفاده از دیالوگ هایی فوق العاده زیبا
  • دارای صداگذاری مناسب با گرافیک سه بعدی و با کیفیت بالا hd
  • دارای گیم پلی عالی و اعتیاد اور با فضا سازی های تاثیر گذار

با نگاه کوچکی به مارکت بزرگ اندروید میتوان متوجه گوناگونی بازی های در سبک های مختلف و متنوع شد که همه ان ها نیز به نوبه خود بر دنیا بازی ها تاثیر گذار بوده و نیاز گیمر را تا حد چیشمگیری برطرف ساخته اند. اما وجود بازی هایی با گرافیک سیاه و سفید در حول یک داستان غمگین و در گیر کننده، کمیاب تر بوده و بی شک هواداران پر و پا قرص و خاص خود را داراست. بنابراین اگر از طرفداران بازی های متفاوت و مفهومی هستید 13 DAYS OF LIFE  میتواند گزینه مناسبی برای شما به حساب بیاید.

داستان کلی بازی در مورد جوان غمگین با اسم مارک است که پس از فوت پدر و مادرش، زادگاهش را ترک کرده و برای شروع زندگی جدید راهی شهری دیگر به نام Sallen Town میشود. هم اکنون کنترل و هدایت شخصیت اصلی داستان، بر عهده شما بوده و شما می توانید در داستان زندگی او پیشرفته و به هرانچه برایش اتفاق افتاده است پی ببرید.اکنون شما در این بازی وظیفه دارید که این دختر تنها و شکننده را هدایت کرده و برای شروع زندگی دوباره به او کمک کنید. به طور کلی این بازی از گرافیک بالایی برخوردار بوده و جدا از داستان ان، می‌توانید از ویژگی‌ ها و تمایزات ان نسبت به سایر بازی‌ های اندرویدی لذت برده و یک بازی متفاوت را تجربه کنید.