جدیدترین نسخه بازی 3D Maze 2: Diamonds and Ghosts

دارای گیم پلی سرگرم کننده و اعتیادآور

شاهکاری دیگر از کمپانی mobadu

آیا شما آماده ای تا در 8 لِوِل بزرگ که هر کدام دارای چالش های منحصر به فردی برای خود است به جستوجو بپردازید ؟ بازی جدید و زیبای 3D Maze 2: Diamonds and Ghosts شما را به دنیایی از مارپیچ ها خواهد برد که برای عبور از هر کدام باید نقشه ای در سر داشته باشید. این بازی زیبا و جدید را استودیوی بازی سازی mobadu برای سیستم عامل اندروید طراحی و در گوگل پلی منتشر کرده است که تا به حال بیش از 10 میلیون بار دانلود و نصب کننده داشت و توانسته امتیاز 3.7 از 5.0 را به خود اختصاص دهد.

3D-Maze_2_cover

ویژگی ها:

  • وجود نقشه های مختلف
  • وجود کاراکتر های مختلف
  • امکان جمع آوری الماس برای کسب امتیاز
  • بدون تبلیغات مزاحم
  • گیم پلی سرگرم کننده و اعتیادآور
  • گرافیک سه بعدی

معرفی و بررسی بازی 3D Maze 2: Diamonds and Ghosts:

همان طور که گفته شد در بازی جدید 3D Maze 2: Diamonds and Ghosts شما در هر مرحله وارد راه هایی پر از پیچ و خم خواهید شد که برای خارج شدن از این مراحل کار ساده ای در پیش نخواهد بود برای آنکه بتوانید از موانع موجود در مسیر عبور کنید دکمه پریدن در گوشه سمت چپ پایین را باید بفشارید.برای آنکه بتوانید راه خود را پیدا و هر چه سریعتر از این هزارتوی پیچ در پیچ خارج شوید باید از نقشه ای که برای شما طراحی شده استفاده کنید. با این نقشه می توانید مشاهده کنید که در کجای هزار تو بوده و راه خروج کجاست.

با جمع آوری الماس های مختلفی که برای شما در مسیر قرار داده شده می توانید امیتازات مختلفی جمع آوری کنید. الماس زرد به شما 5 امتیاز خواهد داد همچنین ویژگی های جدیدی را نیز به شما اضافه خواهد کرد.الماس بنفش می تواند در مقابل ارواح سرگردانی که در این هزارتو وجود دارند از شما در مدت 20 ثانیه محافظت کند و الماس قرمز به شما ویژگی سریع بودن را در مدت زمان 8 ثانیه خواهد داد با این ویژگی می توانید با سرعت بیشتری مسیر ها را بپیمایید و در آخر مرحله با شمارش الماس ها می توانید امتیاز دریافت کنید.

با جمع آوری سنگ ها و رسیدن به حد نصاب مناسب می توانید از شخصیت های جدید بازی استفاده کنید.هر شخصیت دارای ویژگی خاص و منحصر به فردی برای خود است که می توانید در مسیر از آنها استفاده کنید. با کسب امتاز بالا می توانید به ویژگی سرعت فوق العاده دسترسی پیدا کنید.با داشتن این ویژگی می توانید مسیر را با سرعت بالایی پیموده و از شر ارواح سرگردان نجات پیدا کنید.

در این هزارتویی که مسیر شماست ارواح سرگردانی زندگی می کنند که با ورود شما زندگی آنها به هم ریخته است حال برای آنکه از آزار و ازیت های آنها در امان باشید باید از ابزار های موجود مانند سپر و … استفاده کنید.

با به پایان رساندن هر مرحله به شما ستاره ای داده خواهد شد اگر بتوانید به سه ستاره دست پیدا کنید باید گفت شما بهترین هستید.موسیقی متن بازی بسیار عالی طراحی شده و می تواند همراه خوبی برای شما در مسیر های هزارتو باشد.این بازی بدون تبلیغات بوده و می توانید به راحتی بازی کنید. گرافیک بازی به صورت HD طراحی شده و می تواند چشمان شما را به خود خیره کند. این بازی زیبا و مهیج را از دست ندهید.