نسخه کامل بازی 3D Race: Urban Chaos

با گرافیک عالی و گیم پلی بسیار جذاب به نسبت حجم

بدون نیاز به دیتا و اینترنت

محصولی از استودیوی NextGenerationgGames کشور اوکراین

نسخه معمولی به همراه ویدئوی گیم پلی بازی

عرضه شده به صورت رایگان و با امتیاز 4.6 از 5 در گوگل پلی

3D Race: Urban Chaos نام یکی از چند بازی محبوب شرکت اوکراینی NextGenerationgGames می باشد که با توجه به ویژگی های آن نسبت به حجمش یک بازی محبوب به حساب می آید. این استودیوی بازی سازی به جز این بازی نیز چندین محصول دیگر در همین سبک یعنی سبک مسابقات و سبک بازی های ماشین سواری دارد. البته چند بازی دیگر در سبک های مشابه مثل کشتیرانی و یک بازی مربوط به موشک های فضاپیما نیز در لیست آثار این شرکت دیده می شوند.

3D-Race-Urban-Chaos
ویژگی ها :

  • جزئیات گرافیکی بالا نسبت به حجم
  • گیم پلی روان و بسیار جذاب
  • هندلینگ های فوق العاده حرفه ای
  • دارای سیستم دریفت حرفه ای
  • دارای 3 نوع بازی (زمان ، دریفت ، مسابقه عادی)
  • قابلیت کسب امتیاز و پول
  • توانایی خرید خودروهای بهتر

بازی 3D Race: Urban Chaos

بازی 3D Race: Urban Chaos یک بازی در سبک ماشین سواری و مسابقه ای می باشد که همانطور که از نامش پیداست به مسابقات غیر قانونی شهری مربوط می شود. Urban Chaos به معنی بی نظمی ها و نا هنجاری های شهری می باشد. شما هم در این بازی در خیابان های شهر به مسابقه دادن می پردازید. تمام مراحل بازی در این خیابان ها انجام می شود

بازی 3D Race: Urban Chaos دارای 3 نوع مسابقه است:

نوع اول مسابقه دادن در برابر زمان: در این حالت شما باید طی یک زمان مشخص شده به انتهای مسیر برسید. اولویت شما می بایست سریع بودن باشد. باید هر چقدر که می توانید کمتر ترمز کرده و تمرکز بالایی داشته باشید تا در زمان معین شده به خط پایانی برسید.

نوع دوم مسابقه در برابر دیگر رقبا: در این مسابقات شما به همراه چند رقیب حرفه ای دیگر در خیابان های شهر به رقابت با یکدیگر پرداخته و می بایست مسیر مسابقه را از ابتدا تا انتها طی کنید. بدیهی است که نفر اولی که زودتر از دیگر رقبا به خط پایان برسد برنده خواهد بود. پس تمرکز خود را روی سبقت گرفتن از رقبا و فاصله گرفتن از آن ها بگذارید.

نوع سوم کسب امتیاز در مرحله دریفت: در این مسابقه تمرکز شما نه می بایست بر روی زمان باشد و نه بر روی سبقت گرفتن و زودتر رسیدن به خط پایان! بلکه هدف شما در این نوع مسابقه این است که با کشیدن دریفت های حرفه ای و طولانی، به کسب امتیاز و قرار گیری در صدر جدول دست پیدا کنید.

در بازی 3D Race: Urban Chaos تعداد 6 ماشین اسپرت از نسل های قدیمی (ماشین های کلاسیک) و ماشین های امروزی در نظر گرفته شده است. با شرکت در مسابقات مختلف و پیروز شدن در هر مرحله امتیاز و پول به دست بیاورید تا بتوانید این ماشین ها را خریداری کنید. سبک بازی بسیار حرفه ای و سرگرم کننده می باشد. هندلینگ های طبیعی و واقع گرایانه از جمله مزایای اصلی بازی 3D Race: Urban Chaos می باشد. همچنین گرافیک و جزئیات بالا در طراحی ها نیز با این حجم تحسین برانگیز هستند.