3G Watchdog Pro - Data Usage

جدیدترین نسخه برنامه 3G Watchdog Pro اندروید

به دنبال استقبالی که کاربران Apktops از نرم افزار AFWall در پست قبلی  کردند و درخواست معرفی نرم افزاری برای کنترل دیتای مصرفی توسط هر برنامه که که بر روی گوشی اندرویدی خود نصب کرده ایم را داشتند  در این پست تصمیم به معرفی 3G Watchdog Pro نرم افزای واقعا کاربردی و پر استفاده گرفتیم . توسط  نرم افزار 3G Watchdog  قادر خواهید بود دیتای مصرفی توسط هر اپلیکیشن یا نرم افزاری که بر روی گوشی خود نصب کرده اید را کنترل نمایید.

3G-Watchdog-Pro_cover

ویژگی ها:

  • پیدا کردن آسان کم مصرف ترین مسنجر و مروگر های اینترنتی اندرویدی
  • پیش بینی کردن از مصرف داده
  • نشان دادن تاریخچه استفاده از طریق نمودار
  • نمودار زمان ترافیک در حال مصرف (محلی، سرویس رومینگ و WiFi)
  • دارای ویجت های مختلف برای صفحه اصلی
  • پشتیبانی از 20 زبان مختلف جهان

به عنوان مثال توسط این نرم افزار قادرید کم مصرف ترین مسنجر ها یا مرورگر های اینترنتی آندرویدی را پیدا کنید . به عنوان یک نمونه از کاربرد این نرم افزار که توسط خودمان تست شد می توانید در اسکرین شات های زیر ببینید که میزان سند و ریسیو مسنجر Nimbuzz را مورد بررسی قرار دادیم .

این نرم افزار قادر است دیتای مصرفی توسط کانکشن های 4G/3G/Edge/GPRS/ Wifi را اندازه گیری و  اطلاعات را به صورت روزانه ، هفتگی و ماهانه در اختیار شما قرار دهد که می توانید برای دانلود آن به ادامه مطلب همین پست مراجعه نمایید.

نکته مهم : دقت نمایید . نرم افزار می بایست حتما در مموری Phone نصب شود و قابلیت انتقال به مموری کارت را ندارد

راهنمایی : اگر می خواهید هزینه های اتصالتان به اینترنت های Gprs همراه اول وایرانسل کاملا اقتصادی و پایین باشد پیشنهاد می کنیم از هر دو نرم افزار  AFWall  و 3G Watchdog که مکمل یکدیگر هستند استفاده نمایید.

 3G Watchdog Pro 1.19.4