بهینه سازی رم گوشی با < 4 GB RAM Booster Pro

برای دستگاه های با رم کمتر از 4 گیگابایت!

نسخه فول و کرک شده با قیمت 29.99 دلار در گوگل پلی

< 4 GB RAM Booster Pro نرم افزاری جهت بهینه سازی رم برای گوشی هایی است که حافظه رم آنها کم است. این نرم افزار برای گوشی هایی که دارای رم 4 گیگابایت و کمتر از 4 گیگابایت بسیار مناسب می باشد. این برنامه دارای سه نسخه دیگر مخصوص گوشی های با رم کمتر از 3 و 2 و 1 گیگابایت است. پیشنهاد ما نصب نسخه جدید برای رم های کمتر از 4 گیگابایت است.

برنامه های زیادی جهت پاکسازی رم در اندروید وجود دارد اما کار آنها تنها بستن برنامه های اندروید است و چیزی که این برنامه را متمایز می کند بستن تمام فعالیت های پشت صحنه نظیر فعالیت پس زمینه ها، لانچر و … است که باعت می شود فضای بیشتری از رم خالی شود.

 4 GB RAM Booster Pro

ویژگی ها:

  • قابلیت بستن سریع تمام برنامه های باز شده در پس زمینه گوشی
  • بهینه سازی حافظه رم و خالی کردن فضای اشغال شده
  • بهینه سازی مصرف باتری گوشی و افزایش عمر ان تا 15%
  • مناسب جهت خالی کردن رم قبل از شروع بازی های سنگین اندروید

 

همه گوشی ها معمولا بعد از مدتی، بعد از مدت زمانی به دلیل این که حافظه رم آنها اشغال می شود نیازمند ریستارت شدن می باشند تا برنامه هایی که حافظه آنها را اشغال کرده اند، از این قسمت خارج شوند. این نرم افزار، نرم افزاری است که برای گوشی هایی که دارای رم کمتر از 2 گیگابایت مانند 2 گیگ، 1 گیگ، 500 مگ و حتی کمتر از 500 مگ هستند، حتما باید نصب شوند تا بهترین کارایی را برای کاربر داشته باشند.

همچنین سازنده این برنامه، در حال کار برای عرضه برنامه ای جهت بهینه سازی گوشی های با رم 3 گیگابایت نیز می باشد، که البته این گوشی ها به دلیل سرعت بالایی که دارند، نیازمند برنامه بهینه سازی نیستند. این نرم افزار قادر است تا تنظیماتی خاصی حافظه رم گوشی را بهبود بخشیده و بهینه سازی کند و کارایی تبلت یا گوشی های اندروید را افزایش دهد و در اخر اقدام به بهینه سازی مصرف باتری تا 15 درصد بنماید.

بارها پیش آمده است که گوشی همراهمان هنگ کرده باشد و تنها روشی که برای حل آن به ذهن ما رسیده است، ریستارت کردن آن با درآوردن باتری یا با دکمه خاموش روشن بوده است. این نرم افزار قادر است تا برنامه هایی که در پس زمینه گوشی باز شده اند را به صورت اجبار، بسته و به این ترتیب مقدار حافظه ای که این برنامه ها اشغال کرده اند را باز کند. بنابر این شما دیگر نیاز نخواهید داشت تا گوشی تان را ریستارت کنید.