8 Ball Pool

بازی جذاب و زیبای Eight Ball Pool 

نسخه معمولی + نسخه مود شده

یکی از پرطرفدارترین بازی های بیلیارد

اگر به بیلیاد علاقه مند هستید و قصد دارید یک بیلیاد مهیج و واقعا گرافیکی را بر روی گوشی اندرویدی خود داشته باشید پیشنهاد می کنیم حتما بازی Eight Ball Pool را تجربه کنید. Eight Ball Pool یکی از نامبر وان ترین بازی های بیلیارد می باشد که از طرف وب سایت معروف miniclip عرضه شده است.

همانطور که گفته شد این وب سایت بسیار معروف بوده و بازی های فوق العاده ای دارد که بر حسب اتفاق بازی بیلیارد 8 توپ یکی از عناوین داغ و پرطرفدار ان محسوب می شود. در این بازی فوق العاده زیبا شما در مسابقات چالش برانگیز و فوق العاده هیجان انگیزی  شرکت خواهید کرد که باید خود را به عنوان بهترین ثابت کنید. شما می توانید به صورت یک به یک و یا هشت نفره در تورنومنت های مختلف شرکت کنید.

دانلود بازی 8 Ball Pool

ویژگی ها

  • رقابت و مسابقات به صورت یک به یک یا هشت به هشت
  • شرکت در مسابقات برای دریافت سکه و ایتم های منحصر به فرد
  • سفارشی سازی و تغییر ظاهر چوب و میز بیلیارد
  • به چالش کشید دوستان خود با اکانت مینی کلیپ یا فیسبوک
  • سیستم ارتقاء لول با شرکت در مچ های مختلف و کسب پیروزی

معرفی بازی 8 Ball Pool

بازی بیلیارد تقریبا برای همگی اشناست و نیاز به توضیح انچنانی ندارد. بازی Eight Ball Pool هم همانند دیگر بازی های بیلیارد، دقیقا از قوانین ساده بیلیارد تبعیت می کند می کند و چالش های فوق العاده هیجان انگیزی را به تصویر می کشد. از نکات کلیدی موفقیت در این بازی می توان به دقت، سرعت و تنظیم جهت ضربه ای که میخواهیم به توپ مورد نظر وارد کنیم اشاره کرد که با تمرین میتوانید قلخ کار را به دست بگیرید. بازیکنان اماتور که با بیلیارد زیاد اشنایی ندارن توجه کنند که توپ سیاه رنگ را همیشه اخر از همه توپ های دیگر وارد چاله کنید.

MOD v1:
– Endless Guideline (even on no-guideline tables)

MOD v2:
1. Endless Guideline (even on no-guideline tables)
2. lvl 255 temporary
3. All Tables open (but you need the coins)
4. All Queues open (but you need the coins/cash)