بازی جالب و متفاوت A Dark Dragon

نسخه پرداخت شده و کامل بازی

گیم پلی نقش افرینی مبتنی بر متن

نسخه معمولی + نسخه مود شده

A Dark Dragon یک بازی نقش افرینی می باشد و گیمپلی ان در سبک بازی های مبتنی بر متن است که از چندین زبان مختلف پشتیبانی می کند. بازی اژدهای سیاه که توانسته است امتیاز بالای 4.5 را از 5.0 در گوگل پلی به دست اورد, در یک اتاق تاریک اغاز می شود, در یک جزیره تاریک که شما باید راز نهفته در دل جنگل تاریک را کشف کنید. بازی اژدهای سیاه جزء بازی های صاحب سبک به شمار می رود که  شما را نیازمند به استفاده از تمام حواس و دقت خود می کند, این  بازی شما را به یک داستان پر از تنش دعوت خواهد کرد.

دانلود بازی A Dark Dragon

ویژگی ها :

  • پشتیبانی از زبان های مختلف
  • 10 استیج با مراحل مختلف
  • گیمپلی نقش افرینی مبتنی بر تکست
  • بازی ترکیبی: توسعه روستا, اشکن و تیراندازی
  • ماجراجویی بسیار زیبا با داستان عالی

 معرفی بازی A Dark Dragon

طرفداران بازی های سبک استراتژیک تحت هیچ شرایطی نباید این بازی را از دست دهید. در بازی A Dark Dragon شما می توانید تصورات خود را گسترش دهید همچنان که بازی را به پیش می برید. در این بازی شما می توانید یک تجربه خاص و فراتر از بازی های معمولی تلفن همراه بنا بر تخیل خود داشته باشید که همین عامل “اژدهای سیاه” را منحصر به فرد می کند. بازی در مورد یک جزیره زیبا می باشد که تاریکی به ان نفوذ کرده و توسط تاریکی احاطه شده است, از این رو ان را جنگل تاریک نیز می نامند. در همین حین یک اژدها به نام “میکا” که بر فراز این جنگل پرواز می کرد, سقوط می کند و در میان جنگل تاریک گم می شود.

شما باید این اژدها را پیدا کنید و جزیره را ترک کنید! برای انجام این مهم باید مردم جزیره را به دور هم جمع کنید و یک روستا بسازید, که در این بین شما به موادی اولیه از قبیل چوب نیاز خواهید پیدا کرد تا با ان اتش روشن کرده و یا کلبه های زیبایی را بسازید! همچنین باید در میان جنگل تله های را جاگذاری کنید تا با شکار حیوانات, غذای مورد نیاز روستای خود را فراهم کنید و …