بازی ماهی گیری Ace Fishing: Wild Catch

عرضه شده توسط Com2uS USA

با بیش از 50 میلیون دانلود از پلی استور

+ به همراه نسخه مود شده بازی

Com2uS USA یک استودیوی بازیسازی موفق و معتبر کره جنوبی می باشد که تاکنون بازی های مختلفی را برای سیستم عامل اندروید طراحی و عرضه کرده است. این بار قصد معرفی یکی از بهترین و محبوب ترین بازی های همین توسعه دهنده تحت عنوان Ace Fishing: Wild Catch را داریم که در سبک ورزشی طراحی شده است و به عنوان یکی از بهترین بازی های شبیه سازی ماهیگیری شناخته می شود.

ace-fishing_cover

ویژگی ها:

  • گیم پلی بسیار هیجان انگیز و جذاب
  • گرافیک بسیار عالی و واقع گرایانه
  • شبیه سازی کاملا عالی و بی نظیر
  • امکان ثبت رکورد با اسم خودتان در بازی
  • سفر کردن به مناطق مختلف در جهان
  • خرید تجهیزات ماهی گیری با کسب امتیازات
  • کنترلگر لمسی بسیار روان

 

در بازی Ace Fishing: Wild Catch به عنوان یک ماهی گیر باید بتوانید به صید ماهی و انواع آبزیان مختلف بپردازید. در این بازی اندروید شما باید بتوانید با صید بیشتر ماهی امتیازات خود را افزایش دهید..

در بازی Ace Fishing: Wild Catch مکان های مختلفی را برای صید ماهی مشاهده و تجربه خواهید کرد. شما به بیشتر نقاط جهان سفر خواهید کرد و شاهد مکان های ماهیگیری مختلفی خواهید بود. با ماهی گیری می توانید رکوردهای جدیدی را رقم بزنید و آنها را به اسم خودتان نیز ثبت کنید تا در لیدربورد بازی به نام خودتان نمایش داده شود. با کسب امتیازات بیشتر در بازی نیز امکان خرید تجهیزات جانبی وجود دارد. شما می توانید با خرید تجهیزات جانبی پیشرفته و جدید ماهی گیری ساده تر و بهتری داشته باشید.

گیم پلی این بازی بسیار واقع گرایانه طراحی شده است. در این بازی تجربه ای بی نظیر و واقع گرایانه از ماهی گیری را خواهید داشت. گرافیک اچ دی و خیره کننده بازی نیز یکی از نقاط قوت بازی محسوب شده که محیطی بسیار جذاب و گیرا را برایتان رقم خواهد زد. کنترلگر بازی نیز بسیار عالی طراحی شده است و می توانید به صورت کامل و به سادگی بازی را تحت کنترل داشته باشید.