بازی زیبای Action Driver: Drift City

گرافیک و طراحی های مناسب به نسبت حجم
گیم پلی سرگرم کننده و چالش برانگیز در سبک شبیه ساز رانندگی

بازی Action Driver: Drift City یکی دیگر از صدها بازی های منتشر شده در سبک رانندگی و مسابقه ای می باشد که در آن شما در طبیعی ترین حالت ممکن به عنوان یک راننده می بایست اتومبیل خود را برانید. این بازی توسط استودیوی نوپای PlayWithGames طراحی و منتشر شده است. این استودیو پیش از این نیز بازی های زیادی در همین سبک عرضه کرده بود.

Action Driver: Drift City

ویژگی ها :

  • طراحی های جذاب و گرافیک مناسب
  • گیم پلی حرفه ای و چند منظوره در سبک ماشین سواری ، مسابقه ای و شبیه سازی
  • وجود 10 وسیله نقلیه مختلف در کلاس بندی های متفاوت
  • وجود 50 مأموریت مختلف با توجه به نوع وسایل نقلیه
  • دارای بخش های اصلی Pro Parking , Drifting و Racing
  • امکان تنظیم نمای دوربین در حالت های گوناگون

معرفی بازی Action Driver: Drift City

در بازی Action Driver: Drift City شما به عنوان یک راننده زبردست ایفای نقش خواهید کرد. این بازی بخش های مختلفی از جمله مسابقات رانندگی، مسابقات دریفت و همچنین رقابت های پارک کردن ماشین ها دارد. در این بازی سعی شده است طراحی ها به صورت واقع گرایانه و بر اساس اصول فیزیکی باشند تا طبیعی بودن بازی بیش از پیش محسوس باشد.

در Action Driver: Drift City تعداد 10 خودرو از جمله ماشین های سواری، وانت و ون وجود دارند. بازی در 3 بخش اصلی مسابقات ماشین سواری ، مسابقات دریفت و بخش مخصوص برای پارک کردن ماشین ها دنبال می شود. وجود 50 مأموریت با توجه به نوع خودروی انتخاب شده ، مدت ها شما را سرگرم خواهد کرد. شما می توانید با گذراندن مراحل و مأموریت ها، ماشین های بهتر را خریداری کنید.

گرافیک مناسب به نسبت حجم و گیم پلی روان و واقع گرایانه بازی باعث شده است تا بازی Action Driver: Drift City در اولین هفته انتشار خود با کسب امتیاز 4.7 از 5.0 به یک بازی قابل توجه در چارت بازی های سبک رانندگی مبدل شود. ماشین خود را انتخاب کنید، در شهر به رانندگی بپردازید و مأموریت های بازی را به بهترین شکل ممکن به اتمام برسانید.