Addons Detector

جدیدترین نسخه برنامه Addons Detector

به صورت روزانه کاربران برنامه های مختلفی را از دنیای اینترنت پیدا کرده و در گوشی هوشمند اندرویدی خود نصب می کنند. این برنامه ها می توانند بسیار کاربردی بوده و باعث رضایت کاربران شوند و یا دارای تبلیغات مزاحم بوده و کاربری گوشی را دچار مشکل کنند.

برنامه Addons Detector یک ابزار بسیار کاربردی است که با استفاده از ان می توانید برنامه های تبلیغاتی و مزاحم را شناسایی کنید. حتما برای شما هم پیش امده است که بعد از نصب یک برنامه به صورت ناگهانی تبلیغاتی در گوشی شما به نمایش در اورده شود. سپس با حذف آن برنامه فکر کنید دیگر آن تبلیغات مزاحم از بین رفته است اما باز هم ان ها را مشاهده کنید. در این مواقع باید بدانید که برخی برنامه ها هنگان نصب برنامه های دیگری را نیز نصب می کنند که آن برنامه ها می توانند کاربردی گوشی شما را دچار مشکل کرده و با نمایش تبلیغات به صورت های مختلف باعث ازاد شما شوند. با استفاده از این برنامه می توانید به سادگی ان برنامه ها را پیدا کنید.

ویژگی های برنامه Addons Detector

  • رابط کاربری بسیار اسان برنامه
  • اسکن برنامه های نصب شده
  • دارای حالت اسکن زنده هنگام نصب برنامه های جدید
  • پیدا کردن برنامه های تبلیغاتی
  • تشخیص برنامه هایی که شورتکات های بی مورد می سازند
  • و امکانات دیگر

همان طور که گفته شد برنامه Addons Detector یک ابزار کاربردی است که با استفاده از ان می توانید گوشی خود را اسکن کنید. برنامه های تبلیغاتی می توانند به صورت یک باره اقدام به پخش یک فیلم تبلیغاتی کنند یا پیغام های تبلیغاتی را در گوشی شما به نمایش بگذارند. رابط کاربری برنامه بسیار آسان است و با استفاده از ان می توانید به سادگی برنامه های گوشی خود را اسکن کرده و موارد تبلیغاتی و مزاحم را شناسایی کنید.