بازی Adventure Time Game Wizard

به همراه دیتا و نسخه مگا مود شده

<< قابلیت ساخت بازی در گوشی همراه >>

کسب امتیاز 4.1 در پلی استور

آیا تا به حال برایتان پیش آمده است که قصد ساخت بازی را داشته باشید اما به دلیل این که از برنامه نویسی اندروید سر رشته ای نداشته اید، نتوانسته اید این کار را انجام دهید؟

Adventure-Time-Game-Wizard

ویژگی ها:

  • قابلیت ساخت بازی جدید توسط کاربران
  • به اشتراک گذاری بازی های ساخته شده
  • استفاده از بازی های ساخته شده توسط دیگران
  • بازی با گیم پلی منحصر به فرد و جدید
  • سرگرم کردن کاربران به صورت بازه نامحدود

 

Adventure Time Game Wizard بازی سرگرم کننده و جذاب برای گوشی های اندرویدی می باشد که در سبک ماجراجویی عرضه شده است. بازی به این صورت است که شما به عنوان یک کاراکتر باید بتوانید از مانع ها و موجوداتی که دشمن شما هستند عبور کنید و مراقب باشید که در مانع ها نیفتید و یا دشمن ها به شما ضربه نزنند.

اما نکته ای دیگر که در مورد Adventure Time Game Wizard وجود دارد، این است که این اپلیکیشن به شما امکان ساخت بازی را نیز می دهد. شما می توانید مسیرهایی که کاراکتر بازی از روی آنها حرکت می کند یا می پرد را بر روی کاغذ رسم، طراحی کنید و با اسکن کردن آن و انتقال به گوشی، آن را به محیط بازی تبدیل کنید و از آن استفاده کنید. اگر کاغذ رسم در اختیار ندارید نیز خود Adventure Time Game Wizard امکان طراحی در داخل خود محیط بازی را نیز می دهد. شما می توانید بازی هایی که می سازید را با افراد دیگری که از Adventure Time Game Wizard استفاده می کنند به اشتراک بگذارید. همچنین قابلیت استفاده از بازی های ساخته شده توسط دیگران را نیز خواهید داشت.