AEN Mad Hill Bike Trail World یک بازی شبیه سازی مسابقات موتور سواری

امکان بازی به صورت افلاین و انلاین

نسخه معمولی + نسخه مود شده

AEN Mad Hill Bike Trail World نام یک بازی شبیه سازی جدید در جهان موتور سواری می باشد. بازی ساخته استودیو TrimcoGames می باشد که به صورت کاملا رایگان قابل دانلود می باشد. این بازی شبیه سازی توانسته امتیاز 4.4 از 5 را دریافت کند و مقدار دانلودی ان از گوگل پلی نزدیک به 50 هزار بار بوده است. از ویژگی های اصلی بازی می توان به امکان بازی به صورت افلاین و انلاین اشاره نمود.

دانلود AEN Mad Hill Bike Trail World

ویژگی ها :

  • دارای سطح جدید در عرصه بازی های موتور سواری
  • دارای ماموریت های مختلف با موتور سواری جذاب
  • قابلیت به چالش کشیدن رقبا با ضربه به ان ها
  • امکان تمرین در محیط های مختلف
  • دارای گیم پلی جذاب و اعتیاد اور
  • گرافیک اچ دی به صورت شبیه سازی

معرفی بازی AEN Mad Hill Bike Trail World

این بازی جذاب مانند بازی های دیگر موتور سواری به صورت درگ می باشد که از بغل می توانید ان را اجرا کنید. برای افزایش سطح بازی در مسیر ها سکه هایی قرار داده شده است تا موتور سوارانی که از همه جلوتر باشند شانس بالاتر را در دسترسی به ان ها داشته باشند. با جمع اوری این سکه ها می توانید برای موتور خود آیتم و ابزار های مختلفی را جهت ارتقاء خریداری کنید که اولین ویژگی برتر بازی گیم پلی ان می باشد. بازی دارای گرافیکی به صورت اچ دی و شبیه سازی می باشد.

در این گیم شما می توایند به موتور های مختلفی دسترسی داشته باشید که در بخش های مختلف می توانید موتور خود را سفارشی سازی کنید تا یک فرق بین شما و رقبای خود باشد. این بازی را می توانید به ورت افلاین با مراحلی اماده و یا انلاین با رقبایی جدی از سراسر جهان اجرا کنید.