برنامه فوکاس بر روی قسمتی خاص! AfterFocus

فروش با قیمت 1.5 دلار در پلی استور

نسخه کامل و خریداری شده برنامه

عرضه شده توسط استودیوی MotionOne

این روزها یکی از مهم ترین کارهایی که می توان با گوشی همراه انجام داد، انجام عکاسی است.

بسیاری از کاربران به دلیل تعداد مگاپیکسل هایی که یک دوربین دارد، آن را خریداری می کنند و دلیل آن نیز مهم بودن امر عکاسی برای بسیاری از افراد است که اقدام به عکاسی حرفه ای می نمایند اما در کنار بالا بودن کیفیت دوربین، وجود برنامه های جانبی برای کسانی که قصد عکاسی حرفه ای دارند نیز یک امر بسیار مهم به حساب می آید.

اگر شما نیز به عکاسی با گوشی موبایل علاقه دارید، پیشنهاد می کنیم در این پست از سایت ApkTops با ما همراه باشید.

AfterFocus

ویژگی ها:

  • فوکاس خودکار منطقه انتخاب شده
  • ایجاد بلور در پس زمینه تصویر
  • افکت های مختلف برای زیباسازی عکس
  • به اشتراک گذاری سریع با دوستان

 حتما تا به حال بارها عکس هایی را دیده اید که در آن توجه (فوکاس) بر روی قسمتی خاص یا نقطه ای خاص قرار گرفته است و ماباقی عکس به صورت فیلتر بلور در آمده است.

در این عکس ها بر روی شخص یا آیتم خاصی فوکاس می شود و قسمت های باقی مانده به صورت بلور در می آیند. AfterFocus برنامه ای مناسب برای کسانی می باشد که می خواهند عکسی هایی حرفه ای در گوشی همراه خود ایجاد کنند.

نرم افزار AfterFocus به شما این امکان را خواهد داد تا فوکوس را بر روی قسمتی خاص از عکس قرار داده تا به صورت اتوماتیک بخش خارج از همین قسمت، به صورت بلور در بیاید. کافی است با حرکت انگشت خود منطقه ای که می خواهید در آن فوکاس انجام شود را انتخاب کنید. در آخر می توانید عکس های ایجاد شده را در شبکه ها و برنامه های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارید.