بازی اکشن افترپالس Afterpulse – Elite Army

عرضه شده توسط GAMEVIL
با گرافیک بسیار عالی و خیره کننده
گیم پلی بی نظیر در سبک اکشن

پیشنهاد ویژه سایت ApkTops

این بار کمپانی GAMEVIL اقدام به عرضه بازی متفاوت با آن چه که تاکنون در کارنامه خود داشته است، کرده و کاربران شاهد بازی متفاوت از این کمپانی هستند. Afterpulse یک بازی سوم شخص اکشن بی نظیر می باشد که به صورت آنلاین و از طریق اینترنت انجام می شود. در این بازی باید بتوانید به عنوان سرباز مزدور، به جنگیدن بپردازید و نیروهای مقابل خود را برای به انجام رساندن ماموریت ها، نابود کنید.

Afterpulse - Elite Army v1.8.2 دانلود بازی اکشن افترپالس برای اندروید

ویژگی ها:

  • شخصی سازی کامل ظاهر کاراکتر بازی
  • وجود اسلحه های مختلف برای جنگیدن
  • انتخاب شیوه جنگ شخصی
  • ماموریت های چالش برانگیز و جذاب
  • تغییر دادن شخصیت اصلی که با آن می جنگید
  • ارتقاء دادن اسلحه ها و افزایش قدرت آنها
  • انجام بازی به صورت مالتی پلیر
  • شروع بازی در حالت آنلاین با دیگر بازیکنان
  • گرافیک کنسول گونه خیره کننده

معرفی بازی Afterpulse – Elite Army

Afterpulse – Elite Army بازی جنگی بی نظیر می باشد که می توان آن را به عنوان یک انقلاب در زمینه بازی های سبک شاتر و تیزاندازی به حساب آورد. در این بازی باید بتوانید با نیروهای دشمن درگیر شده و آنها را از پا در بیاورید. برای این کار نیز اسلحه های مختلفی در اختیارتان قرار خواهد گرفت. برای به دست آوردن اسلحه باید بتوانید با انجام دادن ماموریت ها پول بیشتری کسب کنید و با پول به دست آمده اسلحه های قدرتمندتری را می توانید خریداری کنید. به این ترتیب با داشتن اسلحه های بهتر، به طبع بهتر نیز خواهید جنگید

در ابتدای بازی دوره ای آموزشی برایتان نشان داده می شود که شما را با طرح کلی بازی و اهداف و ماموریت ها و نحوه پیش بردن بازی، آشنا خواهد کرد. با دنبال کردن این آموزش می توانید با محیط بازی آشنا شوید. در ادامه آموزش ها بازی به صورت رسمی شروع خواهد شد و در جنگ ها باید تلاش خود را انجام دهید تا با چالش ها و ماموریت هایی که برایتان در نظر گرفته شده دست و پنجه نرم کنید و بازی را انجام دهید.

همان گونه که گفتیم این بازی به صورت آنلاین انجام می شود و همین مسئله باعث می شود تا بتوانید با سایر بازیکنان به صورت آنلاین به رقابت بپردازید و بازی را با سایر بازیکنان از سراسر جهان از طریق اینترنت انجام دهید. قابلیت ثبت کردن رکوردها نیز وجود دارد و می تونید با ثبت رکوردهای خود، نام خود را در لیست بازی قرار دهید.

گیم پلی Afterpulse برای یک بازی موبایل واقعا منحصر به فرد و عالی است. این بازی هیچ گونه کم و کسری از بازی هایی که برای کنسول های گران قیمت عرضه می شوند ندارد و حس یک بازی بی نظیر سبک شاتر را تداعی خواهد کرد. گرافیک بسیار عالی و خیره کننده نیز از جمله مواردی است که باعث جلب توجه شما خواهد شد تا یکی از بهترین بازی های سبک شاتر را در گوشی همراه خود تجربه کنید!

توجه: این بازی به صورت آنلاین اجرا می شود و برای اجرای آن اتصال اینترنت لازم می باشد. در صورت عدم اتصال باید از وی پی ان استفاده شود.